BC SAFETY WORK SRL — dosare în instanță

Numele BC SAFETY WORK SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
08 iunie 2023
Ultima activitate
27 septembrie 2026
Rol dominant
Intimat — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 31156787)

CUI
31156787
Denumire
BC SAFETY WORK SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|264|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
30.01.2013
Sediu
STRAJA, nr. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
Arată toate (20)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 3
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 313.730 lei (+6% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 87,5 mii lei · 2025 313,7 mii lei · maxim 2025 313,7 mii lei · minim 2015 87,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 39 mii lei · 2025 12,4 mii lei · maxim 2019 136,4 mii lei · minim 2025 12,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 3 · maxim 2020 3 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă313.730 lei295.275 lei297.235 lei298.636 lei296.188 lei285.648 lei236.393 lei167.140 lei133.625 lei94.795 lei87.455 lei
Venituri totale313.731 lei295.276 lei297.236 lei298.637 lei296.189 lei302.649 lei236.394 lei167.141 lei133.625 lei94.795 lei87.455 lei
Cheltuieli totale296.775 lei260.495 lei210.193 lei260.860 lei190.834 lei187.232 lei97.595 lei121.088 lei90.734 lei51.774 lei45.794 lei
Rezultat
Profit net12.384 lei31.788 lei84.070 lei34.791 lei102.390 lei112.598 lei136.435 lei44.382 lei41.554 lei41.125 lei39.038 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net12.384 lei31.788 lei84.070 lei34.791 lei102.390 lei112.598 lei136.435 lei44.382 lei41.554 lei41.125 lei39.038 lei
Bilanț
Active totale145.526 lei148.427 lei248.560 lei320.834 lei318.278 lei291.483 lei161.814 lei91.627 lei86.684 lei99.531 lei158.239 lei
Datorii132.902 lei116.399 lei164.250 lei183.413 lei215.648 lei42.210 lei25.139 lei4.326 lei23.765 lei58.166 lei82.650 lei
Capitaluri proprii12.624 lei32.028 lei84.310 lei137.421 lei102.630 lei249.273 lei136.675 lei87.301 lei62.919 lei41.365 lei75.589 lei
Oameni
Număr mediu de salariați33233321111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Intimat: 1

Categorii de dosare

  • Contencios administrativ: 1

Stadii procesuale

  • Recurs: 1

Dosare pe ani

  • 2023: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
446/117/2023Curtea de Apel ClujContencios administrativ și fiscalRecursIntimat

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare BC SAFETY WORK SRL?

BC SAFETY WORK SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des BC SAFETY WORK SRL?

Cel mai des ca intimat (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă intimat?

Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 25 octombrie 2026.