P & S DAVEDI PIZZA SRL
P & S DAVEDI PIZZA SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 31132516. Cifră de afaceri 2025: 592.166 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 31132516
- Denumire
- P & S DAVEDI PIZZA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6808|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.05.2017
- Sediu
- MIHAI BRAVU, nr. 291, bl. 12A, sc. A, et. 3, ap. 14, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1041 Fabricarea uleiurilor și grăsimilor · rev. 3
- 1042 Fabricarea margarinei și a altor produse comestibile similare · rev. 3
- 1051 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor · rev. 3
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 3
- 1061 Fabricarea produselor de morărit · rev. 3
- 1062 Fabricarea amidonului și a produselor din amidon · rev. 3
Arată toate (32)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
- 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar · rev. 3
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
- 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei · rev. 3
- 1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor · rev. 3
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 3
- 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice · rev. 3
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 592.166 lei (+12% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 143,6 mii lei · 2025 592,2 mii lei · maxim 2023 624,5 mii lei · minim 2015 143,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,1 mii lei · 2025 92,7 mii lei · maxim 2023 141,8 mii lei · minim 2024 −404,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 4 · maxim 2023 5 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 592.166 lei | 530.460 lei | 624.475 lei | fără bilanț | fără bilanț | 408.159 lei | 266.370 lei | 185.930 lei | 200.870 lei | 149.008 lei | 143.623 lei |
| Venituri totale | 592.166 lei | 530.460 lei | 628.677 lei | fără bilanț | fără bilanț | 408.159 lei | 266.396 lei | 186.392 lei | 200.870 lei | 149.008 lei | 143.624 lei |
| Cheltuieli totale | 483.289 lei | 921.291 lei | 480.717 lei | fără bilanț | fără bilanț | 319.723 lei | 224.795 lei | 169.035 lei | 169.920 lei | 134.788 lei | 135.193 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 92.665 lei | 0 lei | 141.799 lei | fără bilanț | fără bilanț | 84.420 lei | 40.175 lei | 15.493 lei | 28.941 lei | 10.865 lei | 4.121 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 404.520 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 92.665 lei | -404.520 lei | 141.799 lei | fără bilanț | fără bilanț | 84.420 lei | 40.175 lei | 15.493 lei | 28.941 lei | 10.865 lei | 4.121 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 221.756 lei | 124.853 lei | 583.067 lei | fără bilanț | fără bilanț | 189.420 lei | 97.140 lei | 67.309 lei | 45.348 lei | 15.007 lei | 16.613 lei |
| Datorii | 18.012 lei | 13.774 lei | 19.843 lei | fără bilanț | fără bilanț | 22.998 lei | 15.138 lei | 25.482 lei | 19.014 lei | 6.749 lei | 17.194 lei |
| Capitaluri proprii | 203.744 lei | 111.079 lei | 563.224 lei | fără bilanț | fără bilanț | 166.422 lei | 82.002 lei | 41.827 lei | 26.334 lei | 8.258 lei | -581 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 5 | fără bilanț | fără bilanț | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este P & S DAVEDI PIZZA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, P & S DAVEDI PIZZA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul P & S DAVEDI PIZZA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (MIHAI BRAVU, nr. 291, bl. 12A, sc. A, et. 3, ap. 14, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|6808|2017, din 11.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut P & S DAVEDI PIZZA SRL în 2025?
592.166 lei, cu 12% peste 2024 (530.460 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 92.665 lei.
Câți salariați are P & S DAVEDI PIZZA SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre P & S DAVEDI PIZZA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.