STRATEGAD CM SRL
STRATEGAD CM SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 30933591. Cifră de afaceri 2025: 4.445.532 lei, 9 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30933591
- Denumire
- STRATEGAD CM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13713|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.11.2012
- Sediu
- PRIMĂVERII, nr. 19-21, et. 4, ap. A43, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
Arată toate (11)
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.445.532 lei (+100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,3 mil. lei · 2025 4,4 mil. lei · maxim 2025 4,4 mil. lei · minim 2015 1,3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 140,5 mii lei · 2025 591,3 mii lei · maxim 2025 591,3 mii lei · minim 2019 −81,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 3 · 2025 9 · maxim 2019 10 · minim 2016 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.445.532 lei | 2.227.862 lei | 2.417.347 lei | 2.200.009 lei | 1.782.147 lei | 1.611.725 lei | 1.878.003 lei | 1.527.970 lei | 1.441.898 lei | 1.381.058 lei | 1.291.969 lei |
| Venituri totale | 4.498.169 lei | 2.227.882 lei | 2.417.428 lei | 2.200.146 lei | 1.782.179 lei | 1.611.761 lei | 1.878.035 lei | 1.528.116 lei | 1.442.115 lei | 1.381.125 lei | 1.295.677 lei |
| Cheltuieli totale | 3.754.178 lei | 2.077.602 lei | 2.077.828 lei | 1.999.064 lei | 1.698.322 lei | 1.407.297 lei | 1.940.831 lei | 1.581.726 lei | 1.248.984 lei | 1.099.483 lei | 1.101.783 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 591.323 lei | 109.086 lei | 314.218 lei | 180.165 lei | 65.994 lei | 189.545 lei | 0 lei | 0 lei | 179.281 lei | 217.023 lei | 140.503 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 81.576 lei | 68.898 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 591.323 lei | 109.086 lei | 314.218 lei | 180.165 lei | 65.994 lei | 189.545 lei | -81.576 lei | -68.898 lei | 179.281 lei | 217.023 lei | 140.503 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.303.168 lei | 1.405.523 lei | 1.230.082 lei | 1.074.026 lei | 742.632 lei | 648.970 lei | 666.469 lei | 908.566 lei | 1.181.036 lei | 889.666 lei | 306.314 lei |
| Datorii | 1.711.605 lei | 940.492 lei | 876.554 lei | 788.556 lei | 637.328 lei | 609.660 lei | 816.703 lei | 977.224 lei | 1.001.515 lei | 672.443 lei | 240.887 lei |
| Capitaluri proprii | 591.563 lei | 465.031 lei | 353.528 lei | 285.470 lei | 105.304 lei | 39.310 lei | -150.234 lei | -68.658 lei | 179.521 lei | 217.223 lei | 65.427 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 8 | 8 | 8 | — | 10 | 10 | 8 | 3 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STRATEGAD CM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, STRATEGAD CM SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul STRATEGAD CM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (PRIMĂVERII, nr. 19-21, et. 4, ap. A43); numărul de înmatriculare e J|40|13713|2012, din 21.11.2012.
Ce cifră de afaceri a avut STRATEGAD CM SRL în 2025?
4.445.532 lei, cu 100% peste 2024 (2.227.862 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 591.323 lei.
Câți salariați are STRATEGAD CM SRL?
9 salariați în medie în 2025 (8 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STRATEGAD CM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.