DE ARTE PAINTS COLLECTION SRL
DE ARTE PAINTS COLLECTION SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 30891674. Cifră de afaceri 2025: 40.186 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 30891674
- Denumire
- DE ARTE PAINTS COLLECTION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13177|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.11.2012
- Sediu
- SLOBOZIA, nr. 34, MANSARDA, CAM.7, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
Arată toate (18)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 40.186 lei (-68% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 218 mii lei · 2025 40,2 mii lei · maxim 2022 599,9 mii lei · minim 2025 40,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3 mii lei · 2025 213 lei · maxim 2022 16,7 mii lei · minim 2017 −108,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 40.186 lei | 125.606 lei | fără bilanț | 599.858 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 226.722 lei | 336.036 lei | 217.994 lei |
| Venituri totale | 40.189 lei | 128.262 lei | fără bilanț | 605.168 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 228.166 lei | 346.605 lei | 217.994 lei |
| Cheltuieli totale | 39.936 lei | 224.214 lei | fără bilanț | 583.636 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 334.230 lei | 333.890 lei | 208.476 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 213 lei | 0 lei | fără bilanț | 16.691 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 5.783 lei | 2.978 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 96.679 lei | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 108.597 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 213 lei | -96.679 lei | fără bilanț | 16.691 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -108.597 lei | 5.783 lei | 2.978 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 145.764 lei | 133.908 lei | fără bilanț | 240.233 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 261.518 lei | 237.681 lei | 138.314 lei |
| Datorii | 140.448 lei | 128.805 lei | fără bilanț | 63.281 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 304.277 lei | 171.843 lei | 78.259 lei |
| Capitaluri proprii | 5.316 lei | 5.103 lei | fără bilanț | 176.952 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -42.759 lei | 65.838 lei | 60.055 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | fără bilanț | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DE ARTE PAINTS COLLECTION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DE ARTE PAINTS COLLECTION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DE ARTE PAINTS COLLECTION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (SLOBOZIA, nr. 34, MANSARDA, CAM.7); numărul de înmatriculare e J|40|13177|2012, din 09.11.2012.
Ce cifră de afaceri a avut DE ARTE PAINTS COLLECTION SRL în 2025?
40.186 lei, cu 68% sub 2024 (125.606 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 213 lei.
Câți salariați are DE ARTE PAINTS COLLECTION SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DE ARTE PAINTS COLLECTION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.