ECO INFO MARIDONA SRL
ECO INFO MARIDONA SRL: firmă în funcțiune din Loc. Râșnov, Oraș Râșnov, Brașov, CUI 30854129. Cifră de afaceri 2025: 62.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 30854129
- Denumire
- ECO INFO MARIDONA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1700|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.10.2012
- Sediu
- FLORILOR, nr. 1, bl. 5, sc. C, ap. 17, Loc. Râșnov, Oraș Râșnov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1723 Fabricarea articolelor de papetărie · rev. 2
- 1729 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 2
- 1811 Tipărirea ziarelor · rev. 2
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 2
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 2
Arată toate (57)
- 1820 Reproducerea înregistrărilor · rev. 2
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor · rev. 2
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 2
- 5812 Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare · rev. 2
- 5813 Activități de editare a ziarelor · rev. 2
- 5814 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
- 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9101 Activități ale bibliotecilor și arhivelor · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 62.000 lei (-28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5,9 mii lei · 2025 62 mii lei · maxim 2024 86,7 mii lei · minim 2017 1,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,8 mii lei · 2025 4,1 mii lei · maxim 2024 42,5 mii lei · minim 2017 1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 62.000 lei | 86.675 lei | 72.550 lei | 42.134 lei | 5.500 lei | 2.785 lei | 1.665 lei | 1.525 lei | 1.335 lei | 3.515 lei | 5.869 lei |
| Venituri totale | 72.714 lei | 105.532 lei | 73.800 lei | 42.134 lei | 5.500 lei | 2.785 lei | 1.665 lei | 1.525 lei | 1.335 lei | 3.515 lei | 8.869 lei |
| Cheltuieli totale | 67.968 lei | 62.132 lei | 51.681 lei | 9.682 lei | 250 lei | 307 lei | 365 lei | 305 lei | 268 lei | 706 lei | 6.857 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 4.122 lei | 42.539 lei | 21.527 lei | 31.741 lei | 5.123 lei | 2.401 lei | 1.249 lei | 1.174 lei | 1.027 lei | 2.703 lei | 1.836 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.122 lei | 42.539 lei | 21.527 lei | 31.741 lei | 5.123 lei | 2.401 lei | 1.249 lei | 1.174 lei | 1.027 lei | 2.703 lei | 1.836 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 21.538 lei | 73.240 lei | 112.940 lei | 48.006 lei | 7.822 lei | 2.712 lei | 1.503 lei | 1.425 lei | 1.286 lei | 2.988 lei | 1.211 lei |
| Datorii | 17.176 lei | 30.461 lei | 79.432 lei | 16.025 lei | 58 lei | 71 lei | 14 lei | 11 lei | 19 lei | 45 lei | 8 lei |
| Capitaluri proprii | 4.362 lei | 42.779 lei | 33.508 lei | 31.981 lei | 7.764 lei | 2.641 lei | 1.489 lei | 1.414 lei | 1.267 lei | 2.943 lei | 1.203 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ECO INFO MARIDONA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ECO INFO MARIDONA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ECO INFO MARIDONA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Râșnov, Oraș Râșnov, județul Brașov (FLORILOR, nr. 1, bl. 5, sc. C, ap. 17); numărul de înmatriculare e J|08|1700|2012, din 31.10.2012.
Ce cifră de afaceri a avut ECO INFO MARIDONA SRL în 2025?
62.000 lei, cu 28% sub 2024 (86.675 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.122 lei.
Câți salariați are ECO INFO MARIDONA SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ECO INFO MARIDONA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.