PASCAR GFG S.R.L.
PASCAR GFG S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Cajvana, Oraș Cajvana, Suceava, CUI 30852543. Cifră de afaceri 2020: 2.176.576 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 30852543
- Denumire
- PASCAR GFG S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|950|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.10.2012
- Sediu
- nr. 948, Loc. Cajvana, Oraș Cajvana, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
Arată toate (19)
- 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 2.176.576 lei (-42% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 597,3 mii lei · 2020 2,2 mil. lei · maxim 2017 6,4 mil. lei · minim 2015 597,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 25,4 mii lei · 2020 14,3 mii lei · maxim 2017 58,9 mii lei · minim 2016 5,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2020 3 · maxim 2018 8 · minim 2016 2.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.176.576 lei | 3.732.265 lei | 5.943.507 lei | 6.412.456 lei | 3.630.707 lei | 597.318 lei |
| Venituri totale | 2.214.039 lei | 3.733.445 lei | 5.944.007 lei | 6.463.267 lei | 3.649.023 lei | 601.358 lei |
| Cheltuieli totale | 2.197.065 lei | 3.715.287 lei | 5.924.273 lei | 6.392.734 lei | 3.642.050 lei | 571.111 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 14.258 lei | 15.051 lei | 17.761 lei | 58.928 lei | 5.857 lei | 25.407 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.258 lei | 15.051 lei | 17.761 lei | 58.928 lei | 5.857 lei | 25.407 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 1.576.740 lei | 2.003.073 lei | 1.465.872 lei | 889.067 lei | 1.335.398 lei | 239.441 lei |
| Datorii | 839.168 lei | 1.834.557 lei | 1.312.407 lei | 753.363 lei | 1.302.086 lei | 211.986 lei |
| Capitaluri proprii | 737.572 lei | 168.516 lei | 153.465 lei | 135.704 lei | 33.312 lei | 27.455 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 8 | — | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PASCAR GFG S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PASCAR GFG S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PASCAR GFG S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Cajvana, Oraș Cajvana, județul Suceava (nr. 948); numărul de înmatriculare e J|33|950|2012, din 31.10.2012.
Ce cifră de afaceri a avut PASCAR GFG S.R.L. în 2020?
2.176.576 lei, cu 42% sub 2019 (3.732.265 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.258 lei.
Câți salariați are PASCAR GFG S.R.L.?
3 salariați în medie în 2020 (4 în 2019), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PASCAR GFG S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.