RAAL BAUCONSTRUCT SRL — dosare în instanță

Numele RAAL BAUCONSTRUCT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
08 mai 2026
Ultima activitate
09 octombrie 2026
Rol dominant
Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 30846045)

CUI
30846045
Denumire
RAAL BAUCONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2929|2012
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
30.10.2012
Sediu
Dealul Fânațelor, nr. 26 PROVIZORIU, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (19)
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.099.491 lei (-47% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 84,2 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2024 2,1 mil. lei · minim 2018 38,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 47,7 mii lei · 2025 422,8 mii lei · maxim 2025 422,8 mii lei · minim 2018 5,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 8 · maxim 2019 11 · minim 2016 3.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă1.099.491 lei2.092.645 lei1.248.869 lei934.369 lei310.706 lei181.608 lei187.000 lei38.466 lei73.980 lei304.862 lei84.229 lei
Venituri totale1.001.534 lei840.153 lei1.535.030 lei1.384.408 lei1.042.290 lei477.989 lei450.353 lei241.800 lei292.822 lei299.486 lei134.939 lei
Cheltuieli totale517.089 lei709.531 lei1.403.288 lei1.339.715 lei794.194 lei384.147 lei436.143 lei235.921 lei249.643 lei179.632 lei84.610 lei
Rezultat
Profit net422.814 lei71.634 lei116.484 lei35.191 lei244.909 lei92.026 lei12.340 lei5.511 lei42.141 lei116.456 lei47.705 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net422.814 lei71.634 lei116.484 lei35.191 lei244.909 lei92.026 lei12.340 lei5.511 lei42.141 lei116.456 lei47.705 lei
Bilanț
Active totale2.203.038 lei1.826.449 lei2.331.636 lei2.503.610 lei1.975.890 lei1.206.894 lei920.988 lei795.832 lei742.071 lei595.101 lei283.142 lei
Datorii1.587.430 lei1.381.720 lei1.927.115 lei2.413.042 lei1.675.604 lei848.383 lei622.188 lei474.259 lei394.107 lei259.666 lei195.195 lei
Capitaluri proprii478.190 lei278.687 lei207.052 lei90.568 lei300.286 lei318.731 lei226.706 lei289.269 lei213.964 lei171.823 lei55.191 lei
Oameni
Număr mediu de salariați8—7888119936

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Terţ poprit: 1

Categorii de dosare

  • Civil: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2026: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
14355/211/2026Judecătoria Cluj-NapocaCivilFondTerţ poprit

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare RAAL BAUCONSTRUCT SRL?

RAAL BAUCONSTRUCT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des RAAL BAUCONSTRUCT SRL?

Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.