MEDIA TEHNO CABLU S.R.L.
MEDIA TEHNO CABLU S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 30822984. Cifră de afaceri 2025: 2.943.797 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 30822984
- Denumire
- MEDIA TEHNO CABLU S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10297|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.07.2018
- Sediu
- MĂRULUI, nr. 64 A, o camera, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
Arată toate (11)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.943.797 lei (-16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5,3 mil. lei · 2025 2,9 mil. lei · maxim 2016 6,3 mil. lei · minim 2023 2,7 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 123,9 mii lei · 2025 372,2 mii lei · maxim 2025 372,2 mii lei · minim 2018 26,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 2 · maxim 2017 8 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.943.797 lei | 3.521.809 lei | 2.707.642 lei | 3.364.030 lei | 3.379.518 lei | 3.981.574 lei | 5.077.275 lei | 5.757.193 lei | 6.061.861 lei | 6.346.930 lei | 5.289.340 lei |
| Venituri totale | 2.945.422 lei | 3.523.376 lei | 2.715.635 lei | 3.371.940 lei | 3.446.834 lei | 4.096.683 lei | 5.212.738 lei | 5.903.326 lei | 6.263.261 lei | 6.471.240 lei | 5.446.935 lei |
| Cheltuieli totale | 2.498.491 lei | 3.362.594 lei | 2.605.050 lei | 3.268.737 lei | 3.343.090 lei | 3.823.723 lei | 5.165.229 lei | 5.862.684 lei | 5.903.544 lei | 6.322.647 lei | 5.291.413 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 372.236 lei | 117.935 lei | 83.300 lei | 83.171 lei | 78.189 lei | 229.471 lei | 27.962 lei | 26.382 lei | 305.258 lei | 117.702 lei | 123.914 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 372.236 lei | 117.935 lei | 83.300 lei | 83.171 lei | 78.189 lei | 229.471 lei | 27.962 lei | 26.382 lei | 305.258 lei | 117.702 lei | 123.914 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.468.333 lei | 3.053.319 lei | 3.628.255 lei | 3.931.237 lei | 3.808.739 lei | 4.474.910 lei | 5.260.321 lei | 4.890.583 lei | 4.147.299 lei | 3.323.512 lei | 3.030.354 lei |
| Datorii | 3.097.356 lei | 2.935.144 lei | 3.386.100 lei | 3.411.171 lei | 3.306.329 lei | 4.027.169 lei | 5.037.350 lei | 4.563.493 lei | 3.841.801 lei | 2.966.707 lei | 2.263.318 lei |
| Capitaluri proprii | 370.977 lei | 118.175 lei | 242.155 lei | 517.545 lei | 499.889 lei | 447.741 lei | 222.971 lei | 327.090 lei | 305.498 lei | 308.055 lei | 523.036 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | — | 1 | 5 | 5 | 8 | 8 | 8 | 7 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MEDIA TEHNO CABLU S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MEDIA TEHNO CABLU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MEDIA TEHNO CABLU S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (MĂRULUI, nr. 64 A, o camera); numărul de înmatriculare e J|40|10297|2018, din 18.07.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MEDIA TEHNO CABLU S.R.L. în 2025?
2.943.797 lei, cu 16% sub 2024 (3.521.809 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 372.236 lei.
Câți salariați are MEDIA TEHNO CABLU S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MEDIA TEHNO CABLU S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.