DALUMAXIN SRL — dosare în instanță
Numele DALUMAXIN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 30 mai 2025
- Ultima activitate
- 29 septembrie 2026
- Rol dominant
- Intimat Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 30818142)
- CUI
- 30818142
- Denumire
- DALUMAXIN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|568|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.09.2015
- Sediu
- Principală, nr. 95C, Sat Voineasa, Comuna Voineasa, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0149 Creșterea altor animale · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.515.767 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,9 mii lei · 2025 1,5 mil. lei · maxim 2024 1,8 mil. lei · minim 2017 1,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,4 mii lei · 2025 41,1 mii lei · maxim 2024 449,1 mii lei · minim 2017 553 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 6 · maxim 2024 8 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.515.767 lei | 1.793.441 lei | 1.306.803 lei | 976.701 lei | 210.015 lei | 32.093 lei | — | — | 1.128 lei | 8.425 lei | 1.900 lei |
| Venituri totale | 1.699.710 lei | 1.944.229 lei | 1.330.022 lei | 1.029.186 lei | 340.845 lei | 341.495 lei | 1.064 lei | 1.000 lei | 1.128 lei | 34.925 lei | 2.900 lei |
| Cheltuieli totale | 1.643.601 lei | 1.436.788 lei | 996.753 lei | 729.509 lei | 326.997 lei | 311.563 lei | — | — | 564 lei | 33.067 lei | 427 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 41.113 lei | 449.114 lei | 320.455 lei | 289.591 lei | 9.579 lei | 29.611 lei | 1.054 lei | 990 lei | 553 lei | 1.160 lei | 2.386 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 41.113 lei | 449.114 lei | 320.455 lei | 289.591 lei | 9.579 lei | 29.611 lei | 1.054 lei | 990 lei | 553 lei | 1.160 lei | 2.386 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 5.616.735 lei | 2.401.139 lei | 2.242.052 lei | 2.334.519 lei | 2.299.044 lei | 2.468.389 lei | 2.143.634 lei | 1.325.592 lei | 1.121.915 lei | 44.351 lei | 18.925 lei |
| Datorii | 4.255.226 lei | 688.622 lei | 926.257 lei | 1.255.541 lei | 1.458.108 lei | 1.521.195 lei | 1.226.051 lei | 409.063 lei | 206.376 lei | 37.164 lei | 13.098 lei |
| Capitaluri proprii | 887.365 lei | 1.012.919 lei | 563.804 lei | 243.349 lei | -46.242 lei | 39.394 lei | 9.783 lei | 8.729 lei | 7.739 lei | 7.187 lei | 5.827 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 8 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat Pârât: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 2129/198/2023 | Curtea de Apel Pitești | Litigii cu profesioniștii | Recurs | Intimat Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare DALUMAXIN SRL?
DALUMAXIN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des DALUMAXIN SRL?
Cel mai des ca intimat pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat și pârât?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.