COMPETE MARTFIX S.R.L.
COMPETE MARTFIX S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Crăciunești, Comuna Cobia, Dâmbovița, CUI 30802111. Cifră de afaceri 2025: 4.921.485 lei, 9 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 30802111
- Denumire
- COMPETE MARTFIX S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|721|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.10.2012
- Sediu
- nr. 94, Sat Crăciunești, Comuna Cobia, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
Arată toate (19)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.921.485 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 510,6 mii lei · 2025 4,9 mil. lei · maxim 2025 4,9 mil. lei · minim 2015 510,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 111,2 mii lei · 2025 633,3 mii lei · maxim 2023 869 mii lei · minim 2015 111,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 9 · maxim 2024 9 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.921.485 lei | 4.758.817 lei | 3.611.463 lei | 3.100.329 lei | 2.759.497 lei | 2.428.582 lei | 2.241.112 lei | 1.797.529 lei | 1.329.075 lei | 859.104 lei | 510.583 lei |
| Venituri totale | 5.210.562 lei | 4.760.024 lei | 3.635.181 lei | 3.106.946 lei | 2.814.006 lei | 2.461.777 lei | 2.255.210 lei | 1.799.122 lei | 1.331.351 lei | 860.459 lei | 511.260 lei |
| Cheltuieli totale | 4.428.085 lei | 3.903.759 lei | 2.707.314 lei | 2.468.726 lei | 2.253.278 lei | 1.699.936 lei | 1.783.836 lei | 1.404.592 lei | 921.623 lei | 623.160 lei | 378.866 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 633.253 lei | 718.357 lei | 869.025 lei | 607.176 lei | 535.980 lei | 738.469 lei | 448.822 lei | 376.539 lei | 394.396 lei | 198.939 lei | 111.177 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 633.253 lei | 718.357 lei | 869.025 lei | 607.176 lei | 535.980 lei | 738.469 lei | 448.822 lei | 376.539 lei | 394.396 lei | 198.939 lei | 111.177 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.572.100 lei | 2.123.639 lei | 1.863.985 lei | 1.553.536 lei | 1.400.920 lei | 1.483.699 lei | 1.010.210 lei | 731.129 lei | 697.298 lei | 283.116 lei | 241.387 lei |
| Datorii | 1.880.503 lei | 885.089 lei | 474.767 lei | 442.941 lei | 362.962 lei | 512.481 lei | 328.639 lei | 121.841 lei | 264.549 lei | 45.824 lei | 97.772 lei |
| Capitaluri proprii | 691.597 lei | 1.238.550 lei | 1.389.218 lei | 1.110.595 lei | 1.037.958 lei | 971.218 lei | 681.571 lei | 609.288 lei | 432.749 lei | 237.292 lei | 143.615 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 9 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 5 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COMPETE MARTFIX S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, COMPETE MARTFIX S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul COMPETE MARTFIX S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Crăciunești, Comuna Cobia, județul Dâmbovița (nr. 94); numărul de înmatriculare e J|15|721|2012, din 18.10.2012.
Ce cifră de afaceri a avut COMPETE MARTFIX S.R.L. în 2025?
4.921.485 lei, cu 3% peste 2024 (4.758.817 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 633.253 lei.
Câți salariați are COMPETE MARTFIX S.R.L.?
9 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre COMPETE MARTFIX S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.