MB WORLD SOCCER S.R.L.
MB WORLD SOCCER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș, CUI 30737439. Cifră de afaceri 2024: 128.693 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 30737439
- Denumire
- MB WORLD SOCCER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|585|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.04.2023
- Sediu
- AVRAM IANCU, nr. 81B, Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (38)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2024 · 8 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 128.693 lei (+16% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,2 mil. lei · 2024 128,7 mii lei · maxim 2015 1,2 mil. lei · minim 2021 106,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 554,7 mii lei · 2024 672,1 mii lei · maxim 2024 672,1 mii lei · minim 2016 −145,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2024 1 · maxim 2020 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 128.693 lei | 110.883 lei | fără bilanț | 106.604 lei | 478.900 lei | 565.181 lei | fără bilanț | 404.799 lei | 378.562 lei | 1.224.740 lei |
| Venituri totale | 825.453 lei | 265.883 lei | fără bilanț | 201.720 lei | 480.765 lei | 565.188 lei | fără bilanț | 404.832 lei | 434.766 lei | 1.226.335 lei |
| Cheltuieli totale | 152.085 lei | 136.080 lei | fără bilanț | 188.211 lei | 296.116 lei | 397.199 lei | fără bilanț | 349.611 lei | 580.000 lei | 570.714 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 672.107 lei | 127.360 lei | fără bilanț | 12.473 lei | 179.840 lei | 162.337 lei | fără bilanț | 48.244 lei | 0 lei | 554.722 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 145.234 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 672.107 lei | 127.360 lei | fără bilanț | 12.473 lei | 179.840 lei | 162.337 lei | fără bilanț | 48.244 lei | -145.234 lei | 554.722 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.892.912 lei | 787.548 lei | fără bilanț | 447.562 lei | 381.374 lei | 418.386 lei | fără bilanț | 353.825 lei | 399.284 lei | 776.408 lei |
| Datorii | 695.962 lei | 262.705 lei | fără bilanț | 77.691 lei | 23.976 lei | 240.827 lei | fără bilanț | 98.390 lei | 192.092 lei | 424.033 lei |
| Capitaluri proprii | 1.196.950 lei | 524.843 lei | fără bilanț | 369.871 lei | 357.398 lei | 177.559 lei | fără bilanț | 255.435 lei | 207.192 lei | 352.375 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | fără bilanț | 3 | 3 | 1 | fără bilanț | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MB WORLD SOCCER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MB WORLD SOCCER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MB WORLD SOCCER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sighetu Marmației, județul Maramureș (AVRAM IANCU, nr. 81B); numărul de înmatriculare e J|24|585|2023, din 11.04.2023.
Ce cifră de afaceri a avut MB WORLD SOCCER S.R.L. în 2024?
128.693 lei, cu 16% peste 2023 (110.883 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 672.107 lei.
Câți salariați are MB WORLD SOCCER S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MB WORLD SOCCER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.