CAPUTO ACTIV SRL
CAPUTO ACTIV SRL: firmă în funcțiune din Loc. Mamaia-Sat, Oraș Năvodari, Constanța, CUI 30720984. Cifră de afaceri 2025: 1.067.116 lei, 9 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 30720984
- Denumire
- CAPUTO ACTIV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2119|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.09.2012
- Sediu
- M12, nr. 3, et. P, Loc. Mamaia-Sat, Oraș Năvodari, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.067.116 lei (-20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 593,7 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2020 1,8 mil. lei · minim 2015 593,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 105,5 mii lei · 2025 139,1 mii lei · maxim 2020 901,5 mii lei · minim 2015 105,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 9 · maxim 2024 9 · minim 2016 7.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.067.116 lei | 1.328.176 lei | 1.625.993 lei | 1.692.612 lei | 1.203.830 lei | 1.762.264 lei | 1.451.916 lei | 1.199.129 lei | 1.134.354 lei | 703.003 lei | 593.665 lei |
| Venituri totale | 1.067.116 lei | 1.359.616 lei | 1.635.481 lei | 1.722.742 lei | 1.203.830 lei | 1.807.664 lei | 1.856.387 lei | 1.262.756 lei | 1.188.626 lei | 738.513 lei | 606.624 lei |
| Cheltuieli totale | 901.267 lei | 1.053.025 lei | 870.079 lei | 939.578 lei | 623.245 lei | 889.949 lei | 1.241.123 lei | 792.145 lei | 822.590 lei | 602.855 lei | 480.037 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 139.070 lei | 265.884 lei | 751.371 lei | 765.961 lei | 568.483 lei | 901.538 lei | 600.565 lei | 458.560 lei | 361.266 lei | 111.854 lei | 105.474 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 139.070 lei | 265.884 lei | 751.371 lei | 765.961 lei | 568.483 lei | 901.538 lei | 600.565 lei | 458.560 lei | 361.266 lei | 111.854 lei | 105.474 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 422.686 lei | 721.286 lei | 1.346.106 lei | 1.256.498 lei | 1.528.313 lei | 957.224 lei | 707.394 lei | 923.046 lei | 533.727 lei | 191.644 lei | 79.745 lei |
| Datorii | 17.492 lei | 21.989 lei | 8.513 lei | 120.276 lei | 58.052 lei | 55.446 lei | 2.546 lei | 13.697 lei | 22.938 lei | 2.121 lei | 2.076 lei |
| Capitaluri proprii | 405.194 lei | 699.297 lei | 1.337.593 lei | 1.136.222 lei | 1.470.261 lei | 901.778 lei | 704.848 lei | 909.349 lei | 510.789 lei | 189.523 lei | 77.669 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 9 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 7 | 8 | 7 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAPUTO ACTIV SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CAPUTO ACTIV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CAPUTO ACTIV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Mamaia-Sat, Oraș Năvodari, județul Constanța (M12, nr. 3, et. P); numărul de înmatriculare e J|13|2119|2012, din 27.09.2012.
Ce cifră de afaceri a avut CAPUTO ACTIV SRL în 2025?
1.067.116 lei, cu 20% sub 2024 (1.328.176 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 139.070 lei.
Câți salariați are CAPUTO ACTIV SRL?
9 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAPUTO ACTIV SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.