SARA TRANS LOGISTICS SRL
SARA TRANS LOGISTICS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Călărași, Călărași, CUI 30669180. Cifră de afaceri 2025: 2.328.149 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 30669180
- Denumire
- SARA TRANS LOGISTICS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|51|367|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.09.2012
- Sediu
- VICTORIEI, nr. 9, bl. H10, sc. B, et. 1, ap. 4, Municipiul Călărași, Călărași
- Activități autorizate (CAEN)
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3812 Colectarea deșeurilor periculoase · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (7)
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.328.149 lei (-38% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 452,9 mii lei · 2025 2,3 mil. lei · maxim 2019 5,7 mil. lei · minim 2015 452,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 37,3 mii lei · 2025 −92 mii lei · maxim 2019 3,2 mil. lei · minim 2025 −92 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 5 · maxim 2023 8 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.328.149 lei | 3.751.414 lei | 3.691.815 lei | 3.346.417 lei | 3.064.169 lei | 2.584.115 lei | 5.709.251 lei | 4.307.678 lei | 3.194.594 lei | 1.119.352 lei | 452.924 lei |
| Venituri totale | 2.370.166 lei | 3.885.785 lei | 3.691.815 lei | 3.346.417 lei | 3.070.438 lei | 3.191.173 lei | 5.709.251 lei | 4.307.678 lei | 3.194.594 lei | 1.119.352 lei | 452.924 lei |
| Cheltuieli totale | 2.462.167 lei | 3.844.932 lei | 3.229.360 lei | 2.767.398 lei | 2.954.990 lei | 3.173.007 lei | 2.505.254 lei | 3.200.283 lei | 2.315.477 lei | 1.039.636 lei | 408.036 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 34.434 lei | 396.823 lei | 547.789 lei | 97.390 lei | 15.260 lei | 3.154.384 lei | 1.064.318 lei | 845.102 lei | 69.306 lei | 37.314 lei |
| Pierdere netă | 92.001 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -92.001 lei | 34.434 lei | 396.823 lei | 547.789 lei | 97.390 lei | 15.260 lei | 3.154.384 lei | 1.064.318 lei | 845.102 lei | 69.306 lei | 37.314 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.530.107 lei | 1.372.869 lei | 1.652.731 lei | 1.949.401 lei | 3.452.805 lei | 3.437.723 lei | 3.826.985 lei | 1.967.091 lei | 1.068.984 lei | 373.420 lei | 220.285 lei |
| Datorii | 1.019.228 lei | 736.655 lei | 1.053.327 lei | 1.150.182 lei | 911.594 lei | 992.876 lei | 1.049.497 lei | 123.310 lei | 223.681 lei | 303.914 lei | 167.672 lei |
| Capitaluri proprii | 510.879 lei | 636.214 lei | 599.404 lei | 799.219 lei | 2.541.211 lei | 2.444.847 lei | 2.777.488 lei | 1.843.781 lei | 845.303 lei | 69.506 lei | 52.613 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 7 | 8 | 7 | 6 | 7 | 6 | 7 | 5 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SARA TRANS LOGISTICS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SARA TRANS LOGISTICS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SARA TRANS LOGISTICS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Călărași, județul Călărași (VICTORIEI, nr. 9, bl. H10, sc. B, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|51|367|2012, din 17.09.2012.
Ce cifră de afaceri a avut SARA TRANS LOGISTICS SRL în 2025?
2.328.149 lei, cu 38% sub 2024 (3.751.414 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 92.001 lei.
Câți salariați are SARA TRANS LOGISTICS SRL?
5 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SARA TRANS LOGISTICS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.