BUNYS CONSTRUCT S.R.L.
BUNYS CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea, CUI 30656539. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30656539
- Denumire
- BUNYS CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|452|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.09.2012
- Sediu
- SLĂTIOARA, nr. 376, Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă: nu se raportează pentru acest tip de situație.
Rezultat net (lei): 2015 −1,9 mii lei · 2025 −240 lei · maxim 2018 0 lei · minim 2017 −14,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2020 0 · maxim 2015 1 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 240 lei | — | — | — | — | — | 494 lei | — | 14.130 lei | 120 lei | 1.918 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 240 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 494 lei | 0 lei | 14.130 lei | 120 lei | 1.918 lei |
| Rezultat net | -240 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | -494 lei | 0 lei | -14.130 lei | -120 lei | -1.918 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 10.103 lei | 10.103 lei | 10.103 lei | 10.103 lei | 10.103 lei | 10.103 lei | 10.103 lei | 10.097 lei | 10.097 lei | 10.223 lei | 9.987 lei |
| Datorii | 51.507 lei | 51.267 lei | 51.267 lei | 51.267 lei | 51.267 lei | 51.267 lei | 51.267 lei | 50.767 lei | 50.767 lei | 36.763 lei | 36.407 lei |
| Capitaluri proprii | -41.404 lei | -41.164 lei | -41.164 lei | -41.164 lei | -41.164 lei | -41.164 lei | -41.164 lei | -40.670 lei | -40.670 lei | -26.540 lei | -26.420 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | — | — | 1 | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BUNYS CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BUNYS CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BUNYS CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Slătioara, Comuna Slătioara, județul Vâlcea (SLĂTIOARA, nr. 376); numărul de înmatriculare e J|38|452|2012, din 12.09.2012.
De unde vin datele despre BUNYS CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.