G-UNIT CORPORATION SRL

G-UNIT CORPORATION SRL: firmă în funcțiune din Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov, CUI 30646934. Cifră de afaceri 2025: 264.170 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
30646934
Denumire
G-UNIT CORPORATION SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|2594|2012
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.09.2012
Sediu
BUCUREȘTI-TÎRGOVIȘTE, nr. 290, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 2612 Fabricarea altor componente electronice · rev. 2
Arată toate (19)
  • 2829 Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a. · rev. 2
  • 2841 Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului · rev. 2
  • 2849 Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a. · rev. 2
  • 2899 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. · rev. 2
  • 3092 Fabricarea de biciclete și de vehicule pentru invalizi · rev. 2
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
  • 3212 Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase · rev. 2
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2016–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 264.170 lei (-44% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 614,1 mii lei · 2025 264,2 mii lei · maxim 2019 621,6 mii lei · minim 2020 59,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 30 mii lei · 2025 −645,5 mii lei · maxim 2019 250,7 mii lei · minim 2025 −645,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 6 · 2025 2 · maxim 2016 6 · minim 2024 1.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă264.170 lei471.164 lei521.071 lei119.630 lei155.815 lei59.732 lei621.606 leifără bilanț362.110 lei614.149 lei
Venituri totale264.190 lei471.269 lei521.339 lei119.891 lei156.576 lei60.127 lei623.001 leifără bilanț362.412 lei614.407 lei
Cheltuieli totale907.004 lei334.162 lei350.810 lei272.558 lei208.158 lei202.243 lei360.138 leifără bilanț358.985 lei571.874 lei
Rezultat
Profit net0 lei128.383 lei165.420 lei0 lei0 lei0 lei250.651 leifără bilanț376 lei29.960 lei
Pierdere netă645.460 lei0 lei0 lei153.842 lei53.117 lei142.664 lei0 leifără bilanț0 lei0 lei
Rezultat net-645.460 lei128.383 lei165.420 lei-153.842 lei-53.117 lei-142.664 lei250.651 leifără bilanț376 lei29.960 lei
Bilanț
Active totale110.359 lei747.808 lei675.674 lei589.151 lei815.705 lei667.877 lei818.352 leifără bilanț423.711 lei528.485 lei
Datorii146.680 lei138.669 lei194.918 lei273.815 lei346.527 lei145.582 lei132.717 leifără bilanț47.610 lei152.759 lei
Capitaluri proprii-36.321 lei609.139 lei480.756 lei315.336 lei469.178 lei522.295 lei685.635 leifără bilanț376.101 lei375.726 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2122323fără bilanț36

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este G-UNIT CORPORATION SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, G-UNIT CORPORATION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul G-UNIT CORPORATION SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Buftea, Oraș Buftea, județul Ilfov (BUCUREȘTI-TÎRGOVIȘTE, nr. 290); numărul de înmatriculare e J|23|2594|2012, din 11.09.2012.

Ce cifră de afaceri a avut G-UNIT CORPORATION SRL în 2025?

264.170 lei, cu 44% sub 2024 (471.164 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 645.460 lei.

Câți salariați are G-UNIT CORPORATION SRL?

2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre G-UNIT CORPORATION SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.