CALINELA-MED SRL
CALINELA-MED SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 30583399. Cifră de afaceri 2025: 2.071 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30583399
- Denumire
- CALINELA-MED SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9657|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.08.2012
- Sediu
- Eprubetei, nr. 25C, et. 2, ap. 18, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0114 Cultivarea trestiei de zahăr · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0121 Cultivarea strugurilor · rev. 3
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
Arată toate (30)
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
- 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic · rev. 3
- 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 3
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 3
- 0141 Creșterea bovinelor de lapte · rev. 3
- 0142 Creșterea altor bovine · rev. 3
- 0143 Creșterea cailor și a altor cabaline · rev. 3
- 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 3
- 0146 Creșterea porcinelor · rev. 3
- 0147 Creșterea păsărilor · rev. 3
- 0148 Creșterea altor animale · rev. 3
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.071 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5,6 mii lei · 2025 2,1 mii lei · maxim 2015 5,6 mii lei · minim 2023 1,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −348 lei · 2025 589 lei · maxim 2021 4,5 mii lei · minim 2015 −348 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · maxim 2018 0 · minim 2018 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.071 lei | 2.220 lei | 1.835 lei | 3.277 lei | 5.173 lei | 3.710 lei | 5.438 lei | 3.650 lei | 3.932 lei | 3.491 lei | 5.626 lei |
| Venituri totale | 2.071 lei | 2.220 lei | 1.835 lei | 3.277 lei | 5.173 lei | 3.710 lei | 5.438 lei | 3.650 lei | 3.932 lei | 3.491 lei | 5.626 lei |
| Cheltuieli totale | 1.383 lei | 1.719 lei | 1.412 lei | 784 lei | 495 lei | 469 lei | 1.462 lei | 1.690 lei | 1.875 lei | 2.941 lei | 5.974 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 589 lei | 402 lei | 337 lei | 2.394 lei | 4.524 lei | 3.137 lei | 3.812 lei | 1.850 lei | 2.057 lei | 550 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 348 lei |
| Rezultat net | 589 lei | 402 lei | 337 lei | 2.394 lei | 4.524 lei | 3.137 lei | 3.812 lei | 1.850 lei | 2.057 lei | 550 lei | -348 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 11.626 lei | 10.847 lei | 10.232 lei | 9.916 lei | 10.361 lei | 8.722 lei | 7.115 lei | 4.408 lei | 4.908 lei | 3.461 lei | 3.866 lei |
| Datorii | 400 lei | 213 lei | 0 lei | 21 lei | 2.860 lei | 5.745 lei | 7.275 lei | 8.380 lei | 10.730 lei | 10.640 lei | 11.595 lei |
| Capitaluri proprii | 11.226 lei | 10.634 lei | 10.232 lei | 9.895 lei | 7.501 lei | 2.977 lei | -160 lei | -3.972 lei | -5.822 lei | -7.179 lei | -7.729 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CALINELA-MED SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CALINELA-MED SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CALINELA-MED SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (Eprubetei, nr. 25C, et. 2, ap. 18, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|9657|2012, din 23.08.2012.
Ce cifră de afaceri a avut CALINELA-MED SRL în 2025?
2.071 lei, cu 7% sub 2024 (2.220 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 589 lei.
De unde vin datele despre CALINELA-MED SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.