TINY CRASS SRL — dosare în instanță
Numele TINY CRASS SRL apare în 3 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 30 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 3
- Primul dosar
- 14 octombrie 2019
- Ultima activitate
- 30 septembrie 2026
- Rol dominant
- Creditor — 1 din 3 dosare cu calitate cunoscută (33%)
Din registrul firmelor (CUI 30575604)
- CUI
- 30575604
- Denumire
- TINY CRASS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|427|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.08.2012
- Sediu
- CIMITIRULUI, nr. 14, Loc. Oțelu Roșu, Oraș Oțelu Roșu, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.699.246 lei (+14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 37,8 mii lei · 2025 2,7 mil. lei · maxim 2022 3,7 mil. lei · minim 2015 37,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,5 mii lei · 2025 211,6 mii lei · maxim 2020 538,6 mii lei · minim 2015 4,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 5 · maxim 2022 6 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.699.246 lei | 2.376.613 lei | 2.704.574 lei | 3.713.647 lei | 2.063.022 lei | 1.501.293 lei | 1.043.040 lei | 641.840 lei | 364.960 lei | 68.075 lei | 37.750 lei |
| Venituri totale | 2.812.904 lei | 2.472.433 lei | 2.853.727 lei | 3.744.215 lei | 2.069.407 lei | 1.501.985 lei | 1.043.040 lei | 641.987 lei | 364.983 lei | 68.080 lei | 37.750 lei |
| Cheltuieli totale | 2.569.387 lei | 2.117.898 lei | 2.310.607 lei | 3.340.024 lei | 1.749.813 lei | 949.208 lei | 818.201 lei | 411.348 lei | 294.322 lei | 60.055 lei | 32.132 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 211.590 lei | 298.944 lei | 514.881 lei | 367.547 lei | 301.402 lei | 538.622 lei | 214.452 lei | 224.220 lei | 63.918 lei | 5.983 lei | 4.485 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 211.590 lei | 298.944 lei | 514.881 lei | 367.547 lei | 301.402 lei | 538.622 lei | 214.452 lei | 224.220 lei | 63.918 lei | 5.983 lei | 4.485 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.295.938 lei | 1.352.436 lei | 1.285.089 lei | 1.640.441 lei | 1.212.295 lei | 1.173.883 lei | 924.922 lei | 498.105 lei | 190.707 lei | 128.088 lei | 18.031 lei |
| Datorii | 1.084.148 lei | 1.053.292 lei | 770.008 lei | 1.272.694 lei | 910.693 lei | 582.950 lei | 404.836 lei | 192.471 lei | 109.293 lei | 110.593 lei | 6.518 lei |
| Capitaluri proprii | 211.790 lei | 299.144 lei | 515.081 lei | 367.747 lei | 301.602 lei | 590.933 lei | 520.086 lei | 305.634 lei | 81.414 lei | 17.495 lei | 11.513 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 6 | 6 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Creditor: 1
- Intimat Reclamant: 1
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
- Insolvență: 1
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 2
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2019: 1
- 2023: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 6391/208/2026 | Judecatoria CARANSEBES | Litigii cu profesioniștii | Fond | Terţ poprit |
| 2704/208/2023 | Tribunalul CARASSEVERIN | Contencios administrativ și fiscal | Apel | Intimat Reclamant |
| 4408/30/2019 | Tribunalul Timiș | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare TINY CRASS SRL?
TINY CRASS SRL apare în 3 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 30 septembrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des TINY CRASS SRL?
Cel mai des la Tribunalul CARASSEVERIN (1), Tribunalul Timiș (1) și Judecatoria CARANSEBES (1).
În ce calitate apare cel mai des TINY CRASS SRL?
Cel mai des ca creditor (1 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă creditor, intimat și reclamant?
Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.