NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: firmă în funcțiune din Sat Drăganu, Comuna Valea Mare, Vâlcea, CUI 30563162. Cifră de afaceri 2025: 651.500 lei, 1 sa
Registru
- CUI
- 30563162
- Denumire
- NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|404|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.08.2012
- Sediu
- DRĂGANU, nr. 301, Sat Drăganu, Comuna Valea Mare, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 651.500 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 50,7 mii lei · 2025 651,5 mii lei · maxim 2023 978,2 mii lei · minim 2015 50,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 13,8 mii lei · 2025 212,1 mii lei · maxim 2022 439,6 mii lei · minim 2016 4,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2018 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 651.500 lei | 882.099 lei | 978.158 lei | 745.598 lei | 520.427 lei | 529.930 lei | 372.892 lei | 362.734 lei | 241.406 lei | 52.190 lei | 50.655 lei |
| Venituri totale | 652.545 lei | 882.253 lei | 988.658 lei | 786.216 lei | 520.438 lei | 566.077 lei | 372.892 lei | 362.870 lei | 241.454 lei | 52.205 lei | 50.655 lei |
| Cheltuieli totale | 421.272 lei | 526.958 lei | 712.450 lei | 339.340 lei | 291.492 lei | 268.501 lei | 204.648 lei | 233.310 lei | 144.731 lei | 46.281 lei | 35.352 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 212.094 lei | 332.796 lei | 266.623 lei | 439.574 lei | 223.742 lei | 292.263 lei | 165.209 lei | 125.914 lei | 93.363 lei | 4.358 lei | 13.783 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 212.094 lei | 332.796 lei | 266.623 lei | 439.574 lei | 223.742 lei | 292.263 lei | 165.209 lei | 125.914 lei | 93.363 lei | 4.358 lei | 13.783 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 382.340 lei | 612.138 lei | 700.900 lei | 517.358 lei | 341.781 lei | 444.861 lei | 200.462 lei | 178.222 lei | 152.461 lei | 56.383 lei | 57.850 lei |
| Datorii | 170.006 lei | 279.102 lei | 434.037 lei | 77.440 lei | 117.799 lei | 152.358 lei | 35.013 lei | 52.068 lei | 32.777 lei | 30.061 lei | 35.886 lei |
| Capitaluri proprii | 212.334 lei | 333.036 lei | 266.863 lei | 439.918 lei | 223.982 lei | 292.503 lei | 165.449 lei | 126.154 lei | 119.684 lei | 26.322 lei | 21.964 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Drăganu, Comuna Valea Mare, județul Vâlcea (DRĂGANU, nr. 301); numărul de înmatriculare e J|38|404|2012, din 17.08.2012.
Ce cifră de afaceri a avut NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?
651.500 lei, cu 26% sub 2024 (882.099 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 212.094 lei.
Câți salariați are NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NEDESOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.