DALNEZ COMPANY SRL — dosare în instanță
Numele DALNEZ COMPANY SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 30 septembrie 2024
- Ultima activitate
- 11 octombrie 2026
- Rol dominant
- Intimat — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)
Din registrul firmelor (CUI 30523087)
- CUI
- 30523087
- Denumire
- DALNEZ COMPANY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|379|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.08.2012
- Sediu
- Libertății, nr. 9, Loc. Odobești, Oraș Odobești, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 748.795 lei (+161% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 235,8 mii lei · 2025 748,8 mii lei · maxim 2019 1,1 mil. lei · minim 2023 185,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 32,8 mii lei · 2025 2,9 mii lei · maxim 2018 198,4 mii lei · minim 2024 −265,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2017 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 748.795 lei | 287.406 lei | 185.052 lei | 383.290 lei | 275.000 lei | 920.200 lei | 1.111.662 lei | 750.213 lei | 731.056 lei | 388.314 lei | 235.796 lei |
| Venituri totale | 748.795 lei | 287.425 lei | 185.052 lei | 591.090 lei | 275.068 lei | 920.332 lei | 1.160.664 lei | 751.798 lei | 733.071 lei | 388.317 lei | 235.797 lei |
| Cheltuieli totale | 738.459 lei | 552.495 lei | 372.558 lei | 476.504 lei | 262.244 lei | 727.803 lei | 1.002.617 lei | 545.885 lei | 619.272 lei | 301.291 lei | 195.890 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 2.852 lei | 0 lei | 0 lei | 109.593 lei | 5.563 lei | 184.514 lei | 146.440 lei | 198.392 lei | 106.464 lei | 82.153 lei | 32.833 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 265.070 lei | 189.036 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.852 lei | -265.070 lei | -189.036 lei | 109.593 lei | 5.563 lei | 184.514 lei | 146.440 lei | 198.392 lei | 106.464 lei | 82.153 lei | 32.833 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 153.107 lei | 220.652 lei | 305.061 lei | 314.834 lei | 696.474 lei | 974.097 lei | 802.347 lei | 368.204 lei | 517.802 lei | 192.198 lei | 156.158 lei |
| Datorii | 399.454 lei | 475.739 lei | 295.078 lei | 115.816 lei | 302.748 lei | 585.934 lei | 600.698 lei | 147.023 lei | 287.013 lei | 67.874 lei | 113.986 lei |
| Capitaluri proprii | -246.347 lei | -255.087 lei | 9.983 lei | 199.018 lei | 393.726 lei | 388.163 lei | 201.649 lei | 221.181 lei | 230.789 lei | 124.324 lei | 42.172 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat: 1
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 2
Stadii procesuale
- Apel: 1
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 973/91/2026 | Tribunalul Vrancea | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
| 10398/231/2023 | Tribunalul Vrancea | Litigii cu profesioniștii | Apel | Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare DALNEZ COMPANY SRL?
DALNEZ COMPANY SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des DALNEZ COMPANY SRL?
Cel mai des ca intimat (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat și pârât?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.