CENTRUL MEDICAL BUZATU SRL
CENTRUL MEDICAL BUZATU SRL: firmă în funcțiune din Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiș, CUI 30486949. Cifră de afaceri 2025: 6.393.274 lei, 26 sa
Registru
- CUI
- 30486949
- Denumire
- CENTRUL MEDICAL BUZATU SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|1838|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.07.2012
- Sediu
- BANATULUI, nr. 13, Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 8610 Activități de asistență spitalicească · rev. 3
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · rev. 3
- 8693 Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor · rev. 3
Arată toate (12)
- 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor · rev. 3
- 8695 Activități de fizioterapie · rev. 3
- 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
- 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală · rev. 3
- 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.393.274 lei (+24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2025 6,4 mil. lei · maxim 2025 6,4 mil. lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −69,4 mii lei · 2025 976,1 mii lei · maxim 2025 976,1 mii lei · minim 2015 −69,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 26 · maxim 2025 26 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.393.274 lei | 5.158.178 lei | 3.533.756 lei | 1.362.624 lei | 821.824 lei | 451.526 lei | 277.182 lei | 236.690 lei | 116.710 lei | 71.351 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 6.479.059 lei | 5.236.727 lei | 3.623.436 lei | 1.440.226 lei | 901.519 lei | 543.207 lei | 404.070 lei | 520.640 lei | 248.165 lei | 249.582 lei | 269 lei |
| Cheltuieli totale | 5.324.968 lei | 4.563.395 lei | 3.269.371 lei | 1.402.205 lei | 712.043 lei | 484.318 lei | 378.906 lei | 513.692 lei | 243.283 lei | 247.975 lei | 69.674 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 976.114 lei | 573.474 lei | 305.459 lei | 24.852 lei | 181.405 lei | 54.531 lei | 21.899 lei | 2.240 lei | 3.364 lei | 69 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 69.405 lei |
| Rezultat net | 976.114 lei | 573.474 lei | 305.459 lei | 24.852 lei | 181.405 lei | 54.531 lei | 21.899 lei | 2.240 lei | 3.364 lei | 69 lei | -69.405 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.415.540 lei | 4.487.432 lei | 4.493.769 lei | 4.345.914 lei | 2.906.890 lei | 1.292.871 lei | 1.339.198 lei | 1.407.189 lei | 1.635.819 lei | 1.656.541 lei | 2.035.868 lei |
| Datorii | 3.336.725 lei | 3.396.986 lei | 3.899.296 lei | 3.979.400 lei | 2.306.322 lei | 776.899 lei | 800.256 lei | 823.915 lei | 1.005.837 lei | 933.610 lei | 1.264.850 lei |
| Capitaluri proprii | 976.314 lei | 903.985 lei | 330.511 lei | 25.052 lei | 181.605 lei | 19.508 lei | -35.023 lei | -68.192 lei | -70.432 lei | -73.796 lei | -73.865 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 26 | 21 | 13 | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 | 8 | 8 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CENTRUL MEDICAL BUZATU SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CENTRUL MEDICAL BUZATU SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CENTRUL MEDICAL BUZATU SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, județul Timiș (BANATULUI, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|35|1838|2012, din 30.07.2012.
Ce cifră de afaceri a avut CENTRUL MEDICAL BUZATU SRL în 2025?
6.393.274 lei, cu 24% peste 2024 (5.158.178 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 976.114 lei.
Câți salariați are CENTRUL MEDICAL BUZATU SRL?
26 salariați în medie în 2025 (21 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CENTRUL MEDICAL BUZATU SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.