CONTINUUM SOFTWARE SRL
CONTINUUM SOFTWARE SRL: firmă în funcțiune din Oraș Otopeni, Ilfov, CUI 30454149. Cifră de afaceri 2025: 421.179 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30454149
- Denumire
- CONTINUUM SOFTWARE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2055|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.07.2012
- Sediu
- BUCUREȘTILOR, nr. 305A37, Oraș Otopeni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
Arată toate (11)
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 421.179 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 387,9 mii lei · 2025 421,2 mii lei · maxim 2025 421,2 mii lei · minim 2016 82,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,5 mii lei · 2025 228,4 mii lei · maxim 2020 271,5 mii lei · minim 2016 −101,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 2 · maxim 2015 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 421.179 lei | 410.695 lei | 402.957 lei | 372.544 lei | 372.232 lei | 392.377 lei | 359.235 lei | 315.802 lei | — | 82.544 lei | 387.886 lei |
| Venituri totale | 423.584 lei | 415.602 lei | 403.034 lei | 373.071 lei | 372.720 lei | 395.098 lei | 360.567 lei | 319.050 lei | 0 lei | 85.272 lei | 430.242 lei |
| Cheltuieli totale | 185.832 lei | 153.527 lei | 138.935 lei | 145.907 lei | 114.081 lei | 118.815 lei | 112.761 lei | 119.239 lei | 42.354 lei | 186.394 lei | 428.052 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 228.435 lei | 253.884 lei | 260.150 lei | 223.509 lei | 254.987 lei | 271.516 lei | 244.214 lei | 197.210 lei | 0 lei | 0 lei | 1.494 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 42.354 lei | 101.122 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 228.435 lei | 253.884 lei | 260.150 lei | 223.509 lei | 254.987 lei | 271.516 lei | 244.214 lei | 197.210 lei | -42.354 lei | -101.122 lei | 1.494 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 268.501 lei | 178.915 lei | 192.209 lei | 112.891 lei | 349.632 lei | 453.575 lei | 271.194 lei | 181.971 lei | -12.007 lei | 20.362 lei | 205.041 lei |
| Datorii | 15.927 lei | 20.050 lei | 25.360 lei | 19.999 lei | 100.292 lei | 49.171 lei | 27.006 lei | 20.972 lei | 24.204 lei | 14.219 lei | 95.048 lei |
| Capitaluri proprii | 252.574 lei | 158.865 lei | 166.849 lei | 92.892 lei | 249.340 lei | 404.404 lei | 244.188 lei | 160.999 lei | -36.211 lei | 6.143 lei | 107.265 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONTINUUM SOFTWARE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONTINUUM SOFTWARE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CONTINUUM SOFTWARE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Otopeni, județul Ilfov (BUCUREȘTILOR, nr. 305A37); numărul de înmatriculare e J|23|2055|2012, din 20.07.2012.
Ce cifră de afaceri a avut CONTINUUM SOFTWARE SRL în 2025?
421.179 lei, cu 3% peste 2024 (410.695 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 228.435 lei.
Câți salariați are CONTINUUM SOFTWARE SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONTINUUM SOFTWARE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.