DIAMOND RECYCLYNG SRL
DIAMOND RECYCLYNG SRL: firmă în funcțiune din Sat Crișeni, Comuna Crișeni, Sălaj, CUI 30429269. Cifră de afaceri 2025: 871.011 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 30429269
- Denumire
- DIAMOND RECYCLYNG SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|297|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.07.2012
- Sediu
- nr. 190, Sat Crișeni, Comuna Crișeni, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (50)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 871.011 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 824,1 mii lei · 2025 871 mii lei · maxim 2022 4,2 mil. lei · minim 2016 168 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,1 mii lei · 2025 202 mii lei · maxim 2022 1,4 mil. lei · minim 2015 2,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 3 · maxim 2021 6 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 871.011 lei | 1.017.152 lei | 331.726 lei | 4.191.858 lei | 2.168.768 lei | 681.922 lei | 341.405 lei | 754.338 lei | 1.322.751 lei | 167.996 lei | 824.102 lei |
| Venituri totale | 871.034 lei | 1.017.473 lei | 458.940 lei | 4.208.120 lei | 2.173.909 lei | 700.897 lei | 357.655 lei | 973.325 lei | 1.337.891 lei | 268.571 lei | 1.445.375 lei |
| Cheltuieli totale | 643.435 lei | 708.619 lei | 336.085 lei | 2.763.502 lei | 1.188.417 lei | 482.055 lei | 253.061 lei | 749.128 lei | 1.007.227 lei | 252.116 lei | 1.438.947 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 201.991 lei | 280.398 lei | 118.266 lei | 1.408.501 lei | 964.232 lei | 212.468 lei | 101.155 lei | 216.387 lei | 317.437 lei | 13.767 lei | 2.139 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 201.991 lei | 280.398 lei | 118.266 lei | 1.408.501 lei | 964.232 lei | 212.468 lei | 101.155 lei | 216.387 lei | 317.437 lei | 13.767 lei | 2.139 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 420.399 lei | 319.280 lei | 67.441 lei | 1.592.902 lei | 1.119.473 lei | 381.099 lei | 202.431 lei | 248.294 lei | 470.910 lei | 151.043 lei | 227.402 lei |
| Datorii | 245.586 lei | 294.899 lei | 323.137 lei | 145.517 lei | 141.437 lei | 55.898 lei | 100.298 lei | 31.533 lei | 144.217 lei | 136.591 lei | 131.560 lei |
| Capitaluri proprii | 174.813 lei | 24.381 lei | -256.017 lei | 1.446.102 lei | 975.791 lei | 325.201 lei | 102.133 lei | 216.761 lei | 326.693 lei | 14.452 lei | 95.842 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 3 | 4 | 6 | 4 | 3 | 3 | 4 | 2 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DIAMOND RECYCLYNG SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DIAMOND RECYCLYNG SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DIAMOND RECYCLYNG SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Crișeni, Comuna Crișeni, județul Sălaj (nr. 190); numărul de înmatriculare e J|31|297|2012, din 13.07.2012.
Ce cifră de afaceri a avut DIAMOND RECYCLYNG SRL în 2025?
871.011 lei, cu 14% sub 2024 (1.017.152 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 201.991 lei.
Câți salariați are DIAMOND RECYCLYNG SRL?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DIAMOND RECYCLYNG SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.