CONSATET INTERCOM SRL
CONSATET INTERCOM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Dorohoi, Botoșani, CUI 30408932. Cifră de afaceri 2025: 114.158 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30408932
- Denumire
- CONSATET INTERCOM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|07|249|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.07.2012
- Sediu
- LILIACULUI, nr. 7, Municipiul Dorohoi, Botoșani
- Activități autorizate (CAEN)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 114.158 lei (-35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 20,1 mii lei · 2025 114,2 mii lei · maxim 2020 175,7 mii lei · minim 2016 20,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 1,5 mii lei · 2025 −80,7 mii lei · maxim 2020 144,8 mii lei · minim 2025 −80,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 114.158 lei | 175.570 lei | 132.413 lei | 107.452 lei | 127.870 lei | 175.671 lei | 139.900 lei | 40.350 lei | 35.128 lei | 20.051 lei |
| Venituri totale | 115.788 lei | 178.084 lei | 132.421 lei | 108.081 lei | 128.438 lei | 176.306 lei | 139.964 lei | 51.788 lei | 37.845 lei | 20.195 lei |
| Cheltuieli totale | 195.380 lei | 190.623 lei | 113.330 lei | 67.034 lei | 43.507 lei | 26.303 lei | 51.609 lei | 49.573 lei | 33.088 lei | 18.062 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 7.475 lei | 38.490 lei | 81.540 lei | 144.778 lei | 84.156 lei | 1.430 lei | 4.379 lei | 1.527 lei |
| Pierdere netă | 80.692 lei | 14.232 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -80.692 lei | -14.232 lei | 7.475 lei | 38.490 lei | 81.540 lei | 144.778 lei | 84.156 lei | 1.430 lei | 4.379 lei | 1.527 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 190.274 lei | 310.923 lei | 302.330 lei | 341.856 lei | 309.043 lei | 237.433 lei | 96.191 lei | 34.299 lei | 22.479 lei | 7.165 lei |
| Datorii | 1.012 lei | 40.970 lei | 12.306 lei | 20.817 lei | 12.929 lei | 22.859 lei | 26.395 lei | 32.659 lei | 17.890 lei | 5.438 lei |
| Capitaluri proprii | 189.262 lei | 269.953 lei | 290.024 lei | 321.039 lei | 296.114 lei | 214.574 lei | 69.796 lei | 1.640 lei | 4.589 lei | 1.727 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSATET INTERCOM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSATET INTERCOM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CONSATET INTERCOM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Dorohoi, județul Botoșani (LILIACULUI, nr. 7); numărul de înmatriculare e J|07|249|2012, din 09.07.2012.
Ce cifră de afaceri a avut CONSATET INTERCOM SRL în 2025?
114.158 lei, cu 35% sub 2024 (175.570 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 80.692 lei.
Câți salariați are CONSATET INTERCOM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONSATET INTERCOM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.