XKIT DEPO SRL
XKIT DEPO SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Făgăraș, Brașov, CUI 30364950. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30364950
- Denumire
- XKIT DEPO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|960|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.06.2012
- Sediu
- DOAMNA STANCA, nr. 134A, Municipiul Făgăraș, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
Arată toate (27)
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 558,7 mii lei · 2024 220,3 mii lei · maxim 2023 3,6 mil. lei · minim 2024 220,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 31,6 mii lei · 2025 −71,6 mii lei · maxim 2023 108,4 mii lei · minim 2025 −71,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2024 1 · maxim 2021 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 220.255 lei | 3.622.029 lei | 2.819.970 lei | 2.422.835 lei | 1.633.730 lei | 1.049.231 lei | 997.002 lei | 1.057.193 lei | 907.506 lei | 558.684 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 220.261 lei | 3.622.034 lei | 2.820.239 lei | 2.422.842 lei | 1.659.400 lei | 1.050.649 lei | 1.006.002 lei | 1.058.864 lei | 907.506 lei | 558.684 lei |
| Cheltuieli totale | 71.623 lei | 286.062 lei | 3.484.084 lei | 2.758.446 lei | 2.393.418 lei | 1.606.878 lei | 1.014.738 lei | 971.226 lei | 1.003.019 lei | 833.451 lei | 520.683 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 108.438 lei | 33.751 lei | 3.787 lei | 35.062 lei | 24.800 lei | 24.295 lei | 41.395 lei | 62.206 lei | 31.638 lei |
| Pierdere netă | 71.623 lei | 65.801 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -71.623 lei | -65.801 lei | 108.438 lei | 33.751 lei | 3.787 lei | 35.062 lei | 24.800 lei | 24.295 lei | 41.395 lei | 62.206 lei | 31.638 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 632.864 lei | 696.790 lei | 1.298.625 lei | 1.005.304 lei | 932.395 lei | 639.067 lei | 482.978 lei | 370.322 lei | 388.816 lei | 403.463 lei | 405.556 lei |
| Datorii | 433.565 lei | 425.867 lei | 961.901 lei | 777.018 lei | 737.860 lei | 448.320 lei | 292.293 lei | 204.436 lei | 247.270 lei | 303.313 lei | 367.612 lei |
| Capitaluri proprii | 199.299 lei | 270.923 lei | 336.724 lei | 228.286 lei | 194.535 lei | 190.747 lei | 190.685 lei | 165.886 lei | 141.546 lei | 100.150 lei | 37.944 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este XKIT DEPO SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, XKIT DEPO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul XKIT DEPO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Făgăraș, județul Brașov (DOAMNA STANCA, nr. 134A); numărul de înmatriculare e J|08|960|2012, din 27.06.2012.
De unde vin datele despre XKIT DEPO SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.