RC DEVELOPMENT DEVAT RO S.R.L.
RC DEVELOPMENT DEVAT RO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Secuiesc, Covasna, CUI 30342935. Cifră de afaceri 2025: 1.434.228 lei. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 30342935
- Denumire
- RC DEVELOPMENT DEVAT RO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|156|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.06.2014
- Sediu
- CERNAT, nr. 27, et. I, Municipiul Târgu Secuiesc, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 3511 Producția de energie electrică · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 6420 Activități ale holdingurilor · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
Arată toate (10)
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.434.228 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 842,9 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2023 1,8 mil. lei · minim 2017 757,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −67,8 mii lei · 2025 183,3 mii lei · maxim 2022 841,5 mii lei · minim 2016 −234,6 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.434.228 lei | 1.271.988 lei | 1.782.174 lei | 1.582.412 lei | 1.348.648 lei | 928.747 lei | 907.809 lei | 800.853 lei | 757.668 lei | 771.040 lei | 842.856 lei |
| Venituri totale | 2.859.211 lei | 2.521.468 lei | 3.185.185 lei | 3.214.457 lei | 2.883.530 lei | 1.683.731 lei | 1.640.935 lei | 1.494.920 lei | 1.456.340 lei | 1.455.795 lei | 1.785.206 lei |
| Cheltuieli totale | 2.616.920 lei | 2.431.604 lei | 2.449.978 lei | 2.317.901 lei | 2.150.230 lei | 1.561.824 lei | 1.579.691 lei | 1.388.492 lei | 1.429.389 lei | 1.690.382 lei | 1.852.962 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 183.335 lei | 55.355 lei | 634.324 lei | 841.502 lei | 691.718 lei | 99.916 lei | 33.558 lei | 81.998 lei | 26.951 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 234.587 lei | 67.756 lei |
| Rezultat net | 183.335 lei | 55.355 lei | 634.324 lei | 841.502 lei | 691.718 lei | 99.916 lei | 33.558 lei | 81.998 lei | 26.951 lei | -234.587 lei | -67.756 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.593.098 lei | 5.138.173 lei | 5.198.143 lei | 5.362.866 lei | 5.784.487 lei | 6.190.197 lei | 6.087.000 lei | 5.989.636 lei | 6.292.342 lei | 5.921.106 lei | 6.384.145 lei |
| Datorii | 1.263.501 lei | 1.588.817 lei | 1.466.623 lei | 2.029.726 lei | 3.057.068 lei | 3.938.095 lei | 4.285.363 lei | 4.601.752 lei | 5.405.611 lei | 5.361.609 lei | 5.929.732 lei |
| Capitaluri proprii | 2.078.138 lei | 2.059.793 lei | 2.004.438 lei | 1.370.114 lei | 528.612 lei | -162.343 lei | -262.259 lei | -295.817 lei | -452.356 lei | -448.517 lei | -199.457 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RC DEVELOPMENT DEVAT RO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RC DEVELOPMENT DEVAT RO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RC DEVELOPMENT DEVAT RO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Secuiesc, județul Covasna (CERNAT, nr. 27, et. I); numărul de înmatriculare e J|14|156|2014, din 25.06.2014.
Ce cifră de afaceri a avut RC DEVELOPMENT DEVAT RO S.R.L. în 2025?
1.434.228 lei, cu 13% peste 2024 (1.271.988 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 183.335 lei.
De unde vin datele despre RC DEVELOPMENT DEVAT RO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.