CISWORK PFLEGE SRL — dosare în instanță
Numele CISWORK PFLEGE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 02 iulie 2024
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Parte vătămată — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 30280158)
- CUI
- 30280158
- Denumire
- CISWORK PFLEGE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|1347|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.06.2012
- Sediu
- LOICHIȚĂ VASILE, nr. 2, et. PARTER, SAD, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.102.494 lei (+32% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,3 mil. lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2019 3,7 mil. lei · minim 2022 414,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 42 mii lei · 2025 152,1 mii lei · maxim 2019 275,5 mii lei · minim 2016 2,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 37 · 2025 4 · maxim 2015 37 · minim 2022 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.102.494 lei | 834.972 lei | 801.330 lei | 414.923 lei | 3.355.983 lei | 3.456.327 lei | 3.724.953 lei | 2.420.139 lei | 892.158 lei | 1.162.565 lei | 3.258.564 lei |
| Venituri totale | 1.259.502 lei | 1.114.049 lei | 953.961 lei | 1.091.551 lei | 4.053.515 lei | 3.488.448 lei | 3.764.132 lei | 2.437.987 lei | 948.295 lei | 1.180.848 lei | 3.372.275 lei |
| Cheltuieli totale | 1.077.396 lei | 1.050.739 lei | 902.555 lei | 1.007.131 lei | 3.963.399 lei | 3.187.120 lei | 3.451.108 lei | 2.401.071 lei | 837.161 lei | 1.177.122 lei | 3.318.230 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 152.131 lei | 49.914 lei | 42.472 lei | 79.235 lei | 40.248 lei | 266.545 lei | 275.521 lei | 20.682 lei | 102.390 lei | 2.405 lei | 41.983 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 152.131 lei | 49.914 lei | 42.472 lei | 79.235 lei | 40.248 lei | 266.545 lei | 275.521 lei | 20.682 lei | 102.390 lei | 2.405 lei | 41.983 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.366.822 lei | 1.421.365 lei | 1.327.406 lei | 1.154.318 lei | 576.975 lei | 1.227.167 lei | 963.491 lei | 885.390 lei | 725.605 lei | 1.049.702 lei | 689.885 lei |
| Datorii | 724.782 lei | 931.456 lei | 887.410 lei | 756.795 lei | 258.686 lei | 753.685 lei | 249.821 lei | 439.365 lei | 293.530 lei | 712.692 lei | 571.290 lei |
| Capitaluri proprii | 642.040 lei | 489.909 lei | 439.996 lei | 397.523 lei | 318.289 lei | 278.040 lei | 511.495 lei | 235.894 lei | 215.212 lei | 112.802 lei | 110.297 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | — | 3 | 2 | 22 | 21 | 21 | 17 | 11 | 11 | 37 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Parte vătămată: 1
Categorii de dosare
- Penal: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1661/787/2024 | Judecătoria Mediaș | Penal | Fond | Parte vătămată |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare CISWORK PFLEGE SRL?
CISWORK PFLEGE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des CISWORK PFLEGE SRL?
Cel mai des ca parte vătămată (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia penal (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă parte vătămată?
Parte vătămată: în procesul penal, persoana care a suferit o vătămare fizică, materială sau morală prin fapta pentru care se face urmărirea.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.