CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM S.R.L.
CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov, CUI 30227774. Cifră de afaceri 2025: 122.377 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 30227774
- Denumire
- CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|5533|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.11.2020
- Sediu
- Codrului, nr. 1, sc. B, ap. 25, PARTER, Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile · rev. 3
- 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
- 3513 Transportul energiei electrice · rev. 3
- 3514 Distribuția energiei electrice · rev. 3
- 3515 Comercializarea energiei electrice · rev. 3
Arată toate (33)
- 3516 Depozitarea energiei electrice · rev. 3
- 3540 Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturale · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 122.377 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 55 mii lei · 2025 122,4 mii lei · maxim 2023 337,3 mii lei · minim 2017 16,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 7,8 mii lei · 2025 11,7 mii lei · maxim 2019 206 mii lei · minim 2024 −233,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 122.377 lei | 123.980 lei | 337.280 lei | 163.331 lei | 149.267 lei | 89.664 lei | 254.184 lei | 54.406 lei | 16.797 lei | 28.464 lei | 54.951 lei |
| Venituri totale | 122.428 lei | 129.957 lei | 613.877 lei | 163.331 lei | 204.267 lei | 158.656 lei | 262.684 lei | 58.423 lei | 17.112 lei | 28.583 lei | 55.268 lei |
| Cheltuieli totale | 109.558 lei | 362.505 lei | 419.745 lei | 44.937 lei | 56.064 lei | 51.109 lei | 54.083 lei | 56.791 lei | 37.254 lei | 30.903 lei | 45.845 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 11.707 lei | 0 lei | 188.915 lei | 114.835 lei | 145.178 lei | 106.012 lei | 205.975 lei | 1.047 lei | 0 lei | 0 lei | 7.765 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 233.653 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 20.312 lei | 3.174 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 11.707 lei | -233.653 lei | 188.915 lei | 114.835 lei | 145.178 lei | 106.012 lei | 205.975 lei | 1.047 lei | -20.312 lei | -3.174 lei | 7.765 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.028.005 lei | 950.230 lei | 1.028.242 lei | 830.979 lei | 870.813 lei | 779.515 lei | 685.698 lei | 40.564 lei | 44.265 lei | 58.650 lei | 41.298 lei |
| Datorii | 691.490 lei | 625.422 lei | 469.781 lei | 461.587 lei | 616.255 lei | 670.136 lei | 477.135 lei | 38.075 lei | 42.824 lei | 36.897 lei | 16.372 lei |
| Capitaluri proprii | 336.515 lei | 324.808 lei | 558.461 lei | 369.392 lei | 254.558 lei | 109.379 lei | 208.563 lei | 2.489 lei | 1.441 lei | 21.753 lei | 24.926 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tunari, Comuna Tunari, județul Ilfov (Codrului, nr. 1, sc. B, ap. 25, PARTER); numărul de înmatriculare e J|23|5533|2020, din 17.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM S.R.L. în 2025?
122.377 lei, cu 1% sub 2024 (123.980 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 11.707 lei.
Câți salariați are CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.