INOXAL SERVTEC SRL

INOXAL SERVTEC SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 30200140. Cifră de afaceri 2025: 423.539 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
30200140
Denumire
INOXAL SERVTEC SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|757|2012
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.05.2012
Sediu
PIELARI, nr. 73, Municipiul Ploiești, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
  • 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice · rev. 3
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
Arată toate (10)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 423.539 lei (-72% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 105,7 mii lei · 2025 423,5 mii lei · maxim 2024 1,5 mil. lei · minim 2016 92,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 29,6 mii lei · 2025 41,5 mii lei · maxim 2024 331,5 mii lei · minim 2016 −10,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă423.539 lei1.494.930 lei485.246 lei339.654 lei334.254 lei301.010 lei384.082 lei337.213 lei218.478 lei92.589 lei105.693 lei
Venituri totale434.498 lei1.513.365 lei572.359 lei373.913 lei341.564 lei333.244 lei396.412 lei360.575 lei219.073 lei92.642 lei105.693 lei
Cheltuieli totale371.217 lei1.144.540 lei297.923 lei238.017 lei215.664 lei176.014 lei188.340 lei204.813 lei126.609 lei101.096 lei72.907 lei
Rezultat
Profit net41.457 lei331.486 lei268.827 lei132.720 lei122.554 lei154.163 lei204.111 lei152.159 lei90.277 lei0 lei29.615 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei10.305 lei0 lei
Rezultat net41.457 lei331.486 lei268.827 lei132.720 lei122.554 lei154.163 lei204.111 lei152.159 lei90.277 lei-10.305 lei29.615 lei
Bilanț
Active totale550.202 lei734.634 lei427.395 lei230.335 lei225.982 lei257.086 lei310.918 lei260.154 lei232.143 lei125.883 lei155.375 lei
Datorii508.505 lei393.445 lei158.230 lei96.958 lei103.120 lei102.571 lei105.719 lei107.678 lei66.826 lei50.843 lei70.030 lei
Capitaluri proprii41.697 lei341.189 lei269.165 lei133.377 lei122.862 lei154.515 lei205.199 lei152.476 lei165.317 lei75.040 lei85.345 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este INOXAL SERVTEC SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, INOXAL SERVTEC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul INOXAL SERVTEC SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (PIELARI, nr. 73); numărul de înmatriculare e J|29|757|2012, din 16.05.2012.

Ce cifră de afaceri a avut INOXAL SERVTEC SRL în 2025?

423.539 lei, cu 72% sub 2024 (1.494.930 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 41.457 lei.

Câți salariați are INOXAL SERVTEC SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre INOXAL SERVTEC SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.