NARCOTIC CREATION SRL
NARCOTIC CREATION SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 30165191. Cifră de afaceri 2025: 76.174 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30165191
- Denumire
- NARCOTIC CREATION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|700|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.05.2012
- Sediu
- CONSTELAȚIEI, nr. 1, bl. 136, sc. A, ap. 20, BIROUL 2, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 76.174 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 126 mii lei · 2025 76,2 mii lei · maxim 2018 172,3 mii lei · minim 2022 35 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −30,8 mii lei · 2025 16,8 mii lei · maxim 2018 41,8 mii lei · minim 2024 −89,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 76.174 lei | 65.839 lei | 44.680 lei | 35.038 lei | 67.906 lei | 59.095 lei | 104.468 lei | 172.333 lei | 120.818 lei | 78.995 lei | 126.013 lei |
| Venituri totale | 76.495 lei | 65.839 lei | 44.687 lei | 35.038 lei | 67.906 lei | 59.095 lei | 104.468 lei | 174.579 lei | 120.818 lei | 78.997 lei | 126.094 lei |
| Cheltuieli totale | 56.456 lei | 155.529 lei | 82.720 lei | 35.990 lei | 30.203 lei | 47.531 lei | 127.915 lei | 128.580 lei | 92.210 lei | 68.537 lei | 152.806 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 16.833 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 35.666 lei | 9.925 lei | 0 lei | 41.764 lei | 24.984 lei | 8.090 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 89.708 lei | 38.033 lei | 1.950 lei | 0 lei | 0 lei | 24.492 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 30.831 lei |
| Rezultat net | 16.833 lei | -89.708 lei | -38.033 lei | -1.950 lei | 35.666 lei | 9.925 lei | -24.492 lei | 41.764 lei | 24.984 lei | 8.090 lei | -30.831 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 28.212 lei | 13.499 lei | 43.603 lei | 84.631 lei | 97.327 lei | 65.644 lei | 62.851 lei | 92.983 lei | 68.508 lei | 60.401 lei | 61.545 lei |
| Datorii | 82.016 lei | 84.135 lei | 24.531 lei | 27.526 lei | 38.272 lei | 42.255 lei | 49.388 lei | 59.890 lei | 77.179 lei | 94.056 lei | 102.251 lei |
| Capitaluri proprii | -53.804 lei | -70.636 lei | 19.072 lei | 57.105 lei | 59.055 lei | 23.389 lei | 13.463 lei | 33.093 lei | -8.671 lei | -33.655 lei | -40.706 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NARCOTIC CREATION SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NARCOTIC CREATION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NARCOTIC CREATION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (CONSTELAȚIEI, nr. 1, bl. 136, sc. A, ap. 20, BIROUL 2); numărul de înmatriculare e J|08|700|2012, din 08.05.2012.
Ce cifră de afaceri a avut NARCOTIC CREATION SRL în 2025?
76.174 lei, cu 16% peste 2024 (65.839 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.833 lei.
Câți salariați are NARCOTIC CREATION SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NARCOTIC CREATION SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.