SOLID SITE SRL

SOLID SITE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 30160267. Cifră de afaceri 2025: 34.904 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
30160267
Denumire
SOLID SITE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|5181|2012
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
07.05.2012
Sediu
COLENTINA, nr. 2C, bl. 4, sc. B, et. 6, ap. 71, București Sectorul 2, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 2
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
Arată toate (15)
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
  • 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 34.904 lei (+7% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 29,8 mii lei · 2025 34,9 mii lei · maxim 2022 54,1 mii lei · minim 2015 29,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −6,5 mii lei · 2025 33 lei · maxim 2022 35,3 mii lei · minim 2016 −10,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă34.904 lei32.671 lei43.667 lei54.125 lei37.164 lei34.596 lei36.000 lei36.120 lei37.390 lei35.200 lei29.789 lei
Venituri totale34.904 lei32.671 lei43.667 lei54.125 lei46.843 lei34.596 lei36.000 lei36.120 lei37.390 lei35.200 lei29.789 lei
Cheltuieli totale34.092 lei28.681 lei19.668 lei18.298 lei20.947 lei15.096 lei12.024 lei14.820 lei34.781 lei44.335 lei35.398 lei
Rezultat
Profit net33 lei3.150 lei20.346 lei35.297 lei25.531 lei19.174 lei23.616 lei20.939 lei1.487 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei10.191 lei6.503 lei
Rezultat net33 lei3.150 lei20.346 lei35.297 lei25.531 lei19.174 lei23.616 lei20.939 lei1.487 lei-10.191 lei-6.503 lei
Bilanț
Active totale21.416 lei33.855 lei45.455 lei36.654 lei26.060 lei13.715 lei14.554 lei10.788 lei7.060 lei1.176 lei127 lei
Datorii8.423 lei2.026 lei2.616 lei1.117 lei289 lei685 lei698 lei222 lei17.433 lei13.036 lei1.796 lei
Capitaluri proprii12.993 lei31.829 lei42.839 lei35.537 lei25.771 lei13.030 lei13.856 lei10.566 lei-10.373 lei-11.860 lei-1.669 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SOLID SITE SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SOLID SITE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul SOLID SITE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (COLENTINA, nr. 2C, bl. 4, sc. B, et. 6, ap. 71); numărul de înmatriculare e J|40|5181|2012, din 07.05.2012.

Ce cifră de afaceri a avut SOLID SITE SRL în 2025?

34.904 lei, cu 7% peste 2024 (32.671 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 33 lei.

Câți salariați are SOLID SITE SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SOLID SITE SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.