LAPSI PROD SRL

LAPSI PROD SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 3011047. Cifră de afaceri 2025: 1.533.240 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
3011047
Denumire
LAPSI PROD SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|29512|1992
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
26.11.1992
Sediu
Str. BABA NOVAC, nr. 17, bl. G13, sc. 2, et. 5, ap. 68, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 2811 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 1

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
21.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.533.240 lei (+9% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 855,6 mii lei · 2025 1,5 mil. lei · maxim 2022 1,6 mil. lei · minim 2015 855,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 41,2 mii lei · 2025 272,1 mii lei · maxim 2024 347,3 mii lei · minim 2015 41,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 9 · 2025 8 · maxim 2018 10 · minim 2021 8.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă1.533.240 lei1.403.767 lei1.520.065 lei1.556.214 lei1.300.582 lei1.090.297 lei1.260.072 lei1.202.473 lei1.017.445 lei1.188.828 lei855.635 lei
Venituri totale1.533.260 lei1.404.887 lei1.527.450 lei1.560.215 lei1.300.697 lei1.101.636 lei1.264.587 lei1.203.303 lei1.021.438 lei1.188.828 lei855.635 lei
Cheltuieli totale1.223.552 lei1.024.822 lei1.183.745 lei1.224.232 lei1.076.406 lei1.015.159 lei1.131.150 lei1.038.469 lei854.398 lei873.296 lei802.815 lei
Rezultat
Profit net272.130 lei347.301 lei332.951 lei323.109 lei212.357 lei78.406 lei122.024 lei152.801 lei156.915 lei261.472 lei41.231 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net272.130 lei347.301 lei332.951 lei323.109 lei212.357 lei78.406 lei122.024 lei152.801 lei156.915 lei261.472 lei41.231 lei
Bilanț
Active totale663.972 lei518.073 lei505.019 lei512.323 lei573.877 lei454.019 lei437.240 lei491.066 lei403.193 lei495.580 lei204.553 lei
Datorii180.545 lei111.868 lei123.253 lei152.155 lei121.445 lei77.039 lei96.562 lei159.780 lei73.458 lei280.655 lei251.099 lei
Capitaluri proprii483.427 lei406.205 lei381.766 lei360.168 lei452.432 lei376.980 lei340.678 lei331.286 lei329.735 lei214.925 lei-46.546 lei
Oameni
Număr mediu de salariați8888891010999

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LAPSI PROD SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LAPSI PROD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul LAPSI PROD SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (Str. BABA NOVAC, nr. 17, bl. G13, sc. 2, et. 5, ap. 68); numărul de înmatriculare e J|40|29512|1992, din 26.11.1992.

Ce cifră de afaceri a avut LAPSI PROD SRL în 2025?

1.533.240 lei, cu 9% peste 2024 (1.403.767 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 272.130 lei.

Câți salariați are LAPSI PROD SRL?

8 salariați în medie în 2025 (8 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LAPSI PROD SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.