FITTERMASTER S.R.L.
FITTERMASTER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 29979102. Cifră de afaceri 2025: 615.023 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 29979102
- Denumire
- FITTERMASTER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|282|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.03.2012
- Sediu
- ION IONESCU DE LA BRAD, bl. 84, sc. C, ap. 13, Municipiul Bacău, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Arată toate (9)
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 615.023 lei (-30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 26,5 mii lei · 2025 615 mii lei · maxim 2023 1,4 mil. lei · minim 2017 26,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −4,6 mii lei · 2025 213 mii lei · maxim 2025 213 mii lei · minim 2024 −604,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 0 · maxim 2022 9 · minim 2016 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 615.023 lei | 872.498 lei | 1.399.302 lei | 1.079.947 lei | 301.367 lei | — | — | — | 26.450 lei | — | — |
| Venituri totale | 472.686 lei | 70.048 lei | 681.587 lei | 1.081.387 lei | 301.367 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 26.450 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 219.095 lei | 663.953 lei | 660.812 lei | 1.056.371 lei | 100.258 lei | — | — | — | 22.032 lei | — | 4.577 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 213.016 lei | 0 lei | 6.782 lei | 14.217 lei | 198.095 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.362 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 604.310 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.577 lei |
| Rezultat net | 213.016 lei | -604.310 lei | 6.782 lei | 14.217 lei | 198.095 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.362 lei | 0 lei | -4.577 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 374.624 lei | 289.486 lei | 809.160 lei | 833.345 lei | 264.949 lei | 5.954 lei | 5.954 lei | 5.954 lei | 5.954 lei | 8.999 lei | 8.999 lei |
| Datorii | 141.608 lei | 654.702 lei | 570.066 lei | 620.833 lei | 66.654 lei | 15.100 lei | 15.100 lei | 15.100 lei | 15.100 lei | 21.507 lei | 21.507 lei |
| Capitaluri proprii | 233.016 lei | -365.216 lei | 239.094 lei | 212.512 lei | 198.295 lei | -9.146 lei | -9.146 lei | -9.146 lei | -9.146 lei | -12.508 lei | -12.508 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 3 | 6 | 9 | 1 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FITTERMASTER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FITTERMASTER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FITTERMASTER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (ION IONESCU DE LA BRAD, bl. 84, sc. C, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|04|282|2012, din 27.03.2012.
Ce cifră de afaceri a avut FITTERMASTER S.R.L. în 2025?
615.023 lei, cu 30% sub 2024 (872.498 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 213.016 lei.
Câți salariați are FITTERMASTER S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FITTERMASTER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.