GRAMA PROIECT SRL
GRAMA PROIECT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Reghin, Mureș, CUI 29954582. Cifră de afaceri 2025: 1.577.349 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 29954582
- Denumire
- GRAMA PROIECT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|286|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.03.2012
- Sediu
- PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, nr. 1/A, Municipiul Reghin, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
- 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
- 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
Arată toate (14)
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.577.349 lei (-10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 429,6 mii lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2023 1,9 mil. lei · minim 2016 274,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 9,9 mii lei · 2025 48 mii lei · maxim 2019 186,6 mii lei · minim 2016 −60 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 8 · maxim 2019 8 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.577.349 lei | 1.758.335 lei | 1.922.797 lei | 1.429.518 lei | 1.096.408 lei | 1.606.499 lei | 1.365.119 lei | 1.038.276 lei | 1.017.726 lei | 274.698 lei | 429.568 lei |
| Venituri totale | 1.574.244 lei | 1.813.462 lei | 1.922.462 lei | 1.475.956 lei | 1.151.846 lei | 1.692.026 lei | 1.326.391 lei | 1.024.070 lei | 1.005.496 lei | 274.979 lei | 429.800 lei |
| Cheltuieli totale | 1.517.104 lei | 1.801.888 lei | 1.862.310 lei | 1.413.187 lei | 1.044.264 lei | 1.497.147 lei | 1.121.028 lei | 913.376 lei | 808.700 lei | 332.229 lei | 408.465 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 47.998 lei | 9.722 lei | 42.029 lei | 48.371 lei | 97.152 lei | 178.814 lei | 186.555 lei | 100.353 lei | 186.311 lei | 0 lei | 9.852 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 60.000 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 47.998 lei | 9.722 lei | 42.029 lei | 48.371 lei | 97.152 lei | 178.814 lei | 186.555 lei | 100.353 lei | 186.311 lei | -60.000 lei | 9.852 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.027.764 lei | 1.004.113 lei | 938.789 lei | 969.722 lei | 762.293 lei | 563.383 lei | 956.944 lei | 795.904 lei | 469.285 lei | 128.887 lei | 141.281 lei |
| Datorii | 859.913 lei | 870.114 lei | 690.635 lei | 763.694 lei | 383.739 lei | 254.385 lei | 444.351 lei | 476.644 lei | 274.299 lei | 124.862 lei | 76.006 lei |
| Capitaluri proprii | 123.705 lei | 75.706 lei | 210.465 lei | 168.435 lei | 345.950 lei | 246.991 lei | 469.938 lei | 289.894 lei | 183.562 lei | 3.229 lei | 63.229 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 7 | 7 | 2 | 7 | 8 | 8 | 5 | 4 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRAMA PROIECT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GRAMA PROIECT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GRAMA PROIECT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Reghin, județul Mureș (PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, nr. 1/A); numărul de înmatriculare e J|26|286|2012, din 22.03.2012.
Ce cifră de afaceri a avut GRAMA PROIECT SRL în 2025?
1.577.349 lei, cu 10% sub 2024 (1.758.335 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 47.998 lei.
Câți salariați are GRAMA PROIECT SRL?
8 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GRAMA PROIECT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.