VERTICAL SOCIETY S.R.L.
VERTICAL SOCIETY S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Jibou, Oraș Jibou, Sălaj, CUI 29951233. Cifră de afaceri 2025: 215.694 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 29951233
- Denumire
- VERTICAL SOCIETY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|684|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.08.2022
- Sediu
- PARCULUI, nr. 12, Loc. Jibou, Oraș Jibou, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
Arată toate (36)
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 2
- 5812 Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare · rev. 2
- 5813 Activități de editare a ziarelor · rev. 2
- 5814 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 215.694 lei (+152% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 325 mii lei · 2025 215,7 mii lei · maxim 2022 325 mii lei · minim 2024 85,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 252,1 mii lei · 2025 20,7 mii lei · maxim 2022 252,1 mii lei · minim 2024 −42,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 215.694 lei | 85.426 lei | 155.404 lei | 324.977 lei |
| Venituri totale | 215.694 lei | 85.426 lei | 155.530 lei | 325.057 lei |
| Cheltuieli totale | 193.394 lei | 126.871 lei | 185.803 lei | 68.780 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 20.667 lei | 0 lei | 0 lei | 252.062 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 42.283 lei | 31.751 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 20.667 lei | -42.283 lei | -31.751 lei | 252.062 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 85.165 lei | 87.897 lei | 106.329 lei | 131.189 lei |
| Datorii | 32.381 lei | 44.669 lei | 20.818 lei | 13.927 lei |
| Capitaluri proprii | 52.784 lei | 43.228 lei | 85.511 lei | 117.262 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VERTICAL SOCIETY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VERTICAL SOCIETY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VERTICAL SOCIETY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Jibou, Oraș Jibou, județul Sălaj (PARCULUI, nr. 12); numărul de înmatriculare e J|31|684|2022, din 24.08.2022.
Ce cifră de afaceri a avut VERTICAL SOCIETY S.R.L. în 2025?
215.694 lei, cu 152% peste 2024 (85.426 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 20.667 lei.
Câți salariați are VERTICAL SOCIETY S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VERTICAL SOCIETY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.