PADAMEN FOREST SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
PADAMEN FOREST SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ: firmă în funcțiune din Sat Greblești, Comuna Câineni, Vâlcea, CUI 29940382. Cifră de afaceri 2025: 71.380 lei.
Registru
- CUI
- 29940382
- Denumire
- PADAMEN FOREST SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|161|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.03.2012
- Sediu
- GREBLEȘTI, nr. 317, Sat Greblești, Comuna Câineni, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 3
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Arată toate (9)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 71.380 lei (-25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 68,2 mii lei · 2025 71,4 mii lei · maxim 2017 140,8 mii lei · minim 2019 35,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 26 mii lei · 2025 −33,2 mii lei · maxim 2017 77,2 mii lei · minim 2025 −33,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2019 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 71.380 lei | 94.683 lei | 94.008 lei | 77.605 lei | 58.824 lei | 41.254 lei | 35.711 lei | 74.149 lei | 140.828 lei | 71.088 lei | 68.222 lei |
| Venituri totale | 83.000 lei | 94.694 lei | 94.008 lei | 77.605 lei | 58.824 lei | 41.254 lei | 35.714 lei | 74.152 lei | 140.840 lei | 71.088 lei | 68.222 lei |
| Cheltuieli totale | 116.186 lei | 65.532 lei | 55.545 lei | 10.824 lei | 21.455 lei | 32.292 lei | 36.493 lei | 58.490 lei | 59.418 lei | 66.732 lei | 40.143 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 24.684 lei | 33.047 lei | 64.877 lei | 35.639 lei | 7.725 lei | 0 lei | 13.440 lei | 77.197 lei | 2.136 lei | 26.032 lei |
| Pierdere netă | 33.186 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.852 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -33.186 lei | 24.684 lei | 33.047 lei | 64.877 lei | 35.639 lei | 7.725 lei | -1.852 lei | 13.440 lei | 77.197 lei | 2.136 lei | 26.032 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 174.088 lei | 156.391 lei | 121.574 lei | 87.269 lei | 78.342 lei | 26.533 lei | 26.832 lei | 87.860 lei | 107.188 lei | 56.204 lei | 63.241 lei |
| Datorii | 79.133 lei | 28.250 lei | 18.117 lei | 16.859 lei | 22.810 lei | 6.640 lei | 14.664 lei | 33.839 lei | 26.607 lei | 10.820 lei | 19.993 lei |
| Capitaluri proprii | 94.955 lei | 128.141 lei | 103.457 lei | 70.410 lei | 55.532 lei | 19.893 lei | 12.168 lei | 54.021 lei | 80.581 lei | 45.384 lei | 43.248 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PADAMEN FOREST SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PADAMEN FOREST SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PADAMEN FOREST SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Greblești, Comuna Câineni, județul Vâlcea (GREBLEȘTI, nr. 317); numărul de înmatriculare e J|38|161|2012, din 20.03.2012.
Ce cifră de afaceri a avut PADAMEN FOREST SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ în 2025?
71.380 lei, cu 25% sub 2024 (94.683 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 33.186 lei.
De unde vin datele despre PADAMEN FOREST SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.