TOTALUS POINT SRL

TOTALUS POINT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 29837477. Cifră de afaceri 2024: 64.929 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
29837477
Denumire
TOTALUS POINT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|501|2012
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.02.2012
Sediu
GRAPEI, nr. 17, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (14)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 64.929 lei (+31% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 65,5 mii lei · 2024 64,9 mii lei · maxim 2018 105,4 mii lei · minim 2021 8,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 5,7 mii lei · 2024 8,6 mii lei · maxim 2018 54,4 mii lei · minim 2020 −6,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2023 0 · maxim 2016 2 · minim 2021 0.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă64.929 lei49.707 lei16.908 lei8.754 lei10.942 lei53.857 lei105.365 lei84.969 lei67.102 lei65.504 lei
Venituri totale64.929 lei50.707 lei26.587 lei8.754 lei11.442 lei53.857 lei105.365 lei84.987 lei67.142 lei65.504 lei
Cheltuieli totale54.843 lei25.103 lei23.580 lei13.309 lei17.697 lei37.441 lei47.817 lei42.671 lei55.929 lei57.791 lei
Rezultat
Profit net8.633 lei22.161 lei3.007 lei0 lei0 lei14.800 lei54.386 lei40.096 lei9.546 lei5.748 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei4.555 lei6.571 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net8.633 lei22.161 lei3.007 lei-4.555 lei-6.571 lei14.800 lei54.386 lei40.096 lei9.546 lei5.748 lei
Bilanț
Active totale212.082 lei167.203 lei144.484 lei141.506 lei146.057 lei152.939 lei138.318 lei84.307 lei44.987 lei35.889 lei
Datorii36.803 lei558 lei0 lei29 lei25 lei336 lei515 lei890 lei1.666 lei2.114 lei
Capitaluri proprii175.279 lei166.645 lei144.484 lei141.477 lei146.032 lei152.603 lei137.803 lei83.417 lei43.321 lei33.775 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—0—0———121

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TOTALUS POINT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, TOTALUS POINT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul TOTALUS POINT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (GRAPEI, nr. 17); numărul de înmatriculare e J|12|501|2012, din 29.02.2012.

Ce cifră de afaceri a avut TOTALUS POINT SRL în 2024?

64.929 lei, cu 31% peste 2023 (49.707 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.633 lei.

De unde vin datele despre TOTALUS POINT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.