RENOVBATIMENT SRL
RENOVBATIMENT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Jiu, Gorj, CUI 29763418. Cifră de afaceri 2025: 206.862 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 29763418
- Denumire
- RENOVBATIMENT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|82|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.02.2012
- Sediu
- TUDOR ARGHEZI, nr. 49, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (21)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 206.862 lei (+162% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 308,6 mii lei · 2025 206,9 mii lei · maxim 2020 2,1 mil. lei · minim 2024 79 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,3 mii lei · 2025 12,9 mii lei · maxim 2020 1,1 mil. lei · minim 2024 −143,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 2 · maxim 2021 3 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 206.862 lei | 79.027 lei | 558.502 lei | 126.575 lei | 744.406 lei | 2.086.040 lei | 697.358 lei | 627.899 lei | 874.301 lei | 159.380 lei | 308.603 lei |
| Venituri totale | 225.916 lei | 79.071 lei | 559.247 lei | 127.071 lei | 758.016 lei | 2.111.333 lei | 709.882 lei | 651.013 lei | 876.377 lei | 159.802 lei | 312.131 lei |
| Cheltuieli totale | 210.713 lei | 221.423 lei | 524.712 lei | 245.921 lei | 641.806 lei | 945.821 lei | 408.487 lei | 364.522 lei | 726.797 lei | 147.287 lei | 309.225 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 12.944 lei | 0 lei | 28.950 lei | 0 lei | 108.884 lei | 1.144.864 lei | 294.421 lei | 280.211 lei | 140.831 lei | 7.910 lei | 1.291 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 143.143 lei | 0 lei | 120.115 lei | — | — | — | — | — | — | — |
| Rezultat net | 12.944 lei | -143.143 lei | 28.950 lei | -120.115 lei | 108.884 lei | 1.144.864 lei | 294.421 lei | 280.211 lei | 140.831 lei | 7.910 lei | 1.291 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 335.907 lei | 307.379 lei | 352.133 lei | 593.891 lei | 614.298 lei | 1.791.244 lei | 778.125 lei | 464.415 lei | 213.310 lei | 70.872 lei | 102.597 lei |
| Datorii | 435.334 lei | 419.751 lei | 321.362 lei | 227.449 lei | 127.741 lei | 172.618 lei | 24.573 lei | 5.284 lei | 22.341 lei | 20.735 lei | 60.370 lei |
| Capitaluri proprii | -99.427 lei | -112.372 lei | 30.771 lei | 366.442 lei | 486.557 lei | 1.618.626 lei | 753.552 lei | 459.131 lei | 190.969 lei | 50.137 lei | 42.227 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RENOVBATIMENT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RENOVBATIMENT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RENOVBATIMENT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj (TUDOR ARGHEZI, nr. 49); numărul de înmatriculare e J|18|82|2012, din 17.02.2012.
Ce cifră de afaceri a avut RENOVBATIMENT SRL în 2025?
206.862 lei, cu 162% peste 2024 (79.027 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 12.944 lei.
Câți salariați are RENOVBATIMENT SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RENOVBATIMENT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.