C & C ACCOUNTING AND IT SRL

C & C ACCOUNTING AND IT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 29763213. Cifră de afaceri 2025: 501.711 lei, 1 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
29763213
Denumire
C & C ACCOUNTING AND IT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|13|301|2012
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.02.2012
Sediu
DESPOT VODĂ, nr. 21, LOT 2/1, CONSTRUCTIA C9 ETAJ 1, CAMERA 1, Municipiul Constanța, Constanța
Activități autorizate (CAEN)
  • 2611 Fabricarea componentelor electronice · rev. 3
  • 2612 Fabricarea subansamblurilor electronice (module) · rev. 3
  • 2620 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 3
  • 2732 Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice · rev. 3
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
Arată toate (10)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 501.711 lei (+0% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 250,8 mii lei · 2025 501,7 mii lei · maxim 2025 501,7 mii lei · minim 2017 243,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 34,9 mii lei · 2025 50,4 mii lei · maxim 2022 110,4 mii lei · minim 2016 33,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă501.711 lei500.914 lei417.248 lei500.525 lei384.190 lei317.314 lei321.057 lei333.490 lei243.385 lei270.913 lei250.791 lei
Venituri totale504.439 lei502.743 lei425.836 lei508.104 lei384.903 lei319.323 lei324.753 lei340.237 lei245.024 lei272.791 lei252.250 lei
Cheltuieli totale444.159 lei435.630 lei350.417 lei392.761 lei301.463 lei235.627 lei269.071 lei280.629 lei209.125 lei233.960 lei209.773 lei
Rezultat
Profit net50.354 lei57.270 lei71.672 lei110.365 lei79.668 lei80.748 lei52.435 lei56.205 lei33.449 lei33.375 lei34.910 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net50.354 lei57.270 lei71.672 lei110.365 lei79.668 lei80.748 lei52.435 lei56.205 lei33.449 lei33.375 lei34.910 lei
Bilanț
Active totale158.872 lei188.439 lei200.247 lei339.370 lei115.919 lei131.138 lei93.407 lei120.058 lei120.203 lei151.811 lei179.528 lei
Datorii107.983 lei114.228 lei104.306 lei228.765 lei36.011 lei12.716 lei10.054 lei30.164 lei86.514 lei118.210 lei44.735 lei
Capitaluri proprii50.889 lei74.211 lei95.941 lei110.605 lei79.908 lei118.422 lei83.353 lei89.894 lei33.689 lei33.615 lei134.793 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este C & C ACCOUNTING AND IT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, C & C ACCOUNTING AND IT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul C & C ACCOUNTING AND IT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (DESPOT VODĂ, nr. 21, LOT 2/1, CONSTRUCTIA C9 ETAJ 1, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|13|301|2012, din 20.02.2012.

Ce cifră de afaceri a avut C & C ACCOUNTING AND IT SRL în 2025?

501.711 lei, cu 0% peste 2024 (500.914 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 50.354 lei.

Câți salariați are C & C ACCOUNTING AND IT SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre C & C ACCOUNTING AND IT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.