MARIOCAMELI SRL — dosare în instanță
Numele MARIOCAMELI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 26 mai 2026
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 29680177)
- CUI
- 29680177
- Denumire
- MARIOCAMELI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|269|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.02.2012
- Sediu
- LIVEZI, nr. 7, bl. P13, sc. 1, et. 1, ap. 5, Camera 1, Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (25)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.206.083 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 151,2 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2016 132,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −23,4 mii lei · 2025 626,4 mii lei · maxim 2025 626,4 mii lei · minim 2016 −30,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 5 · maxim 2023 9 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.206.083 lei | 1.119.281 lei | 1.076.260 lei | 335.924 lei | 261.606 lei | 277.630 lei | 299.006 lei | 209.631 lei | 144.074 lei | 132.178 lei | 151.200 lei |
| Venituri totale | 1.206.083 lei | 1.119.281 lei | 1.076.260 lei | 335.924 lei | 261.606 lei | 277.630 lei | 299.006 lei | 209.631 lei | 144.130 lei | 132.178 lei | 151.200 lei |
| Cheltuieli totale | 550.706 lei | 540.889 lei | 556.502 lei | 271.853 lei | 223.329 lei | 288.262 lei | 289.597 lei | 187.663 lei | 151.342 lei | 161.446 lei | 170.108 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 626.402 lei | 550.814 lei | 508.996 lei | 60.695 lei | 35.660 lei | 0 lei | 6.419 lei | 19.870 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.383 lei | 0 lei | 0 lei | 8.653 lei | 30.589 lei | 23.444 lei |
| Rezultat net | 626.402 lei | 550.814 lei | 508.996 lei | 60.695 lei | 35.660 lei | -13.383 lei | 6.419 lei | 19.870 lei | -8.653 lei | -30.589 lei | -23.444 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.157.046 lei | 951.621 lei | 811.604 lei | 163.383 lei | 162.369 lei | 166.073 lei | 185.880 lei | 188.352 lei | 123.825 lei | 45.290 lei | 37.525 lei |
| Datorii | 344.295 lei | 350.271 lei | 478.758 lei | 209.533 lei | 269.216 lei | 308.580 lei | 315.003 lei | 323.894 lei | 279.238 lei | 192.049 lei | 153.695 lei |
| Capitaluri proprii | 812.751 lei | 601.350 lei | 332.846 lei | -46.150 lei | -106.847 lei | -142.507 lei | -129.123 lei | -135.542 lei | -155.413 lei | -146.759 lei | -116.170 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 9 | 5 | 4 | 7 | 7 | 6 | 4 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3618/207/2026 | Judecătoria Caracal | Litigii cu profesioniștii | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare MARIOCAMELI SRL?
MARIOCAMELI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des MARIOCAMELI SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.