CENTRUL MEDICAL VICTORIA SĂNĂTĂȚII SRL
CENTRUL MEDICAL VICTORIA SĂNĂTĂȚII SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpulung, Argeș, CUI 29574435. Cifră de afaceri 2025: 435.148 lei, 6 salariați. Date
Registru
- CUI
- 29574435
- Denumire
- CENTRUL MEDICAL VICTORIA SĂNĂTĂȚII SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|101|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.01.2012
- Sediu
- B-dul ION C. BRĂTIANU, nr. 13, CAMERA 1, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 435.148 lei (+11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 269,8 mii lei · 2025 435,1 mii lei · maxim 2025 435,1 mii lei · minim 2020 176,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 136 mii lei · 2025 69,2 mii lei · maxim 2015 136 mii lei · minim 2019 −32,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 6 · maxim 2019 10 · minim 2016 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 435.148 lei | 390.606 lei | 390.922 lei | 341.172 lei | 303.457 lei | 176.444 lei | 233.766 lei | 253.478 lei | 220.924 lei | 214.814 lei | 269.775 lei |
| Venituri totale | 448.654 lei | 473.949 lei | 391.094 lei | 341.198 lei | 304.109 lei | 193.086 lei | 245.373 lei | 264.495 lei | 232.311 lei | 214.901 lei | 269.812 lei |
| Cheltuieli totale | 366.247 lei | 461.246 lei | 369.859 lei | 243.226 lei | 212.513 lei | 186.519 lei | 275.371 lei | 227.470 lei | 188.603 lei | 123.063 lei | 125.713 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 69.222 lei | 12.703 lei | 17.324 lei | 94.732 lei | 88.554 lei | 4.857 lei | 0 lei | 34.488 lei | 41.488 lei | 89.689 lei | 136.005 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 32.340 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 69.222 lei | 12.703 lei | 17.324 lei | 94.732 lei | 88.554 lei | 4.857 lei | -32.340 lei | 34.488 lei | 41.488 lei | 89.689 lei | 136.005 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 547.664 lei | 476.455 lei | 610.704 lei | 569.081 lei | 405.846 lei | 317.678 lei | 320.712 lei | 348.690 lei | 293.738 lei | 234.694 lei | 159.871 lei |
| Datorii | 31.523 lei | 27.505 lei | 174.457 lei | 116.047 lei | 47.545 lei | 47.930 lei | 55.820 lei | 50.442 lei | 29.978 lei | 12.421 lei | 23.667 lei |
| Capitaluri proprii | 516.141 lei | 448.950 lei | 436.247 lei | 453.034 lei | 358.301 lei | 269.748 lei | 264.892 lei | 298.248 lei | 263.760 lei | 222.273 lei | 136.204 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 10 | 9 | 8 | 6 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CENTRUL MEDICAL VICTORIA SĂNĂTĂȚII SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CENTRUL MEDICAL VICTORIA SĂNĂTĂȚII SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CENTRUL MEDICAL VICTORIA SĂNĂTĂȚII SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpulung, județul Argeș (B-dul ION C. BRĂTIANU, nr. 13, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|03|101|2012, din 23.01.2012.
Ce cifră de afaceri a avut CENTRUL MEDICAL VICTORIA SĂNĂTĂȚII SRL în 2025?
435.148 lei, cu 11% peste 2024 (390.606 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 69.222 lei.
Câți salariați are CENTRUL MEDICAL VICTORIA SĂNĂTĂȚII SRL?
6 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CENTRUL MEDICAL VICTORIA SĂNĂTĂȚII SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.