GAMA ADMIN CONSTRUCT SRL — dosare în instanță
Numele GAMA ADMIN CONSTRUCT SRL apare în 11 dosare publice la 6 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 11
- Instanțe
- 6
- Primul dosar
- 19 septembrie 2014
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 3 din 11 dosare cu calitate cunoscută (27%)
Din registrul firmelor (CUI 29503256)
- CUI
- 29503256
- Denumire
- GAMA ADMIN CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|15486|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.12.2011
- Sediu
- Str. PRELUNGIREA GHENCEA, nr. 147K, et. 4, ap. 18, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (7)
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 58.719.192 lei (+30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2 mil. lei · 2025 58,7 mil. lei · maxim 2025 58,7 mil. lei · minim 2015 2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 193,4 mii lei · 2025 1,7 mil. lei · maxim 2023 4,3 mil. lei · minim 2015 193,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 125 · maxim 2025 125 · minim 2015 11.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 58.719.192 lei | 45.254.332 lei | 31.488.180 lei | 25.366.958 lei | 19.257.442 lei | 17.553.802 lei | 17.327.390 lei | 9.135.611 lei | 6.513.229 lei | 4.945.171 lei | 1.975.210 lei |
| Venituri totale | 59.838.636 lei | 44.790.171 lei | 33.226.813 lei | 25.676.547 lei | 19.772.889 lei | 17.581.961 lei | 17.342.473 lei | 9.214.086 lei | 6.514.399 lei | 4.955.805 lei | 1.980.663 lei |
| Cheltuieli totale | 57.804.319 lei | 43.829.529 lei | 28.690.567 lei | 22.911.424 lei | 18.350.945 lei | 15.563.159 lei | 14.291.175 lei | 7.868.359 lei | 4.891.613 lei | 3.294.059 lei | 1.751.321 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.713.971 lei | 943.328 lei | 4.316.462 lei | 2.641.629 lei | 1.387.417 lei | 1.935.442 lei | 2.797.955 lei | 1.332.085 lei | 1.570.612 lei | 1.573.472 lei | 193.354 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.713.971 lei | 943.328 lei | 4.316.462 lei | 2.641.629 lei | 1.387.417 lei | 1.935.442 lei | 2.797.955 lei | 1.332.085 lei | 1.570.612 lei | 1.573.472 lei | 193.354 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 31.901.747 lei | 25.287.716 lei | 22.107.363 lei | 16.799.170 lei | 12.671.502 lei | 11.045.632 lei | 9.907.643 lei | 5.927.845 lei | 4.843.982 lei | 3.555.353 lei | 1.785.746 lei |
| Datorii | 23.339.247 lei | 16.134.510 lei | 10.798.413 lei | 8.840.280 lei | 6.168.551 lei | 5.191.804 lei | 5.519.681 lei | 3.857.614 lei | 2.716.031 lei | 1.585.328 lei | 927.733 lei |
| Capitaluri proprii | 8.544.450 lei | 9.123.756 lei | 11.258.726 lei | 7.881.265 lei | 6.471.076 lei | 5.636.063 lei | 4.213.322 lei | 1.710.166 lei | 1.767.886 lei | 1.609.960 lei | 497.948 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 125 | 121 | 104 | 93 | 86 | 84 | 76 | 73 | 40 | 44 | 11 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 3
- Terţ poprit: 3
- Intimat: 2
- Chemat în garanţie: 1
- Contestator: 1
- Creditor: 1
Categorii de dosare
- Civil: 5
- Litigii cu profesioniștii: 4
- Insolvență: 1
- Penal: 1
Stadii procesuale
- Fond: 10
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2014: 1
- 2020: 1
- 2022: 1
- 2023: 3
- 2024: 2
- 2026: 3
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 11 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 21274/303/2023 | Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
| 23517/303/2023 | Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
| 5770/303/2024 | Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
| 7581/236/2023 | Judecătoria Giurgiu | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 33948/299/2020 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Civil | Fond | Chemat în garanţie |
| 20144/236/2024 | Judecătoria Giurgiu | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 2533/335/2026 | Judecătoria Videle | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 25708/303/2026 | Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI | Civil | Fond | Contestator |
| 54986/299/2026 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Penal | Fond | Intimat |
| 6939/105/2014 | Tribunalul Prahova | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
| 246/302/2020 | Tribunalul București | Litigii cu profesioniștii | Apel | Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare GAMA ADMIN CONSTRUCT SRL?
GAMA ADMIN CONSTRUCT SRL apare în 11 dosare publice la 6 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des GAMA ADMIN CONSTRUCT SRL?
Cel mai des la Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI (4), Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI (2) și Judecătoria Giurgiu (2).
În ce calitate apare cel mai des GAMA ADMIN CONSTRUCT SRL?
Cel mai des ca pârât (3 din 11 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (5 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât, intimat, chemat în garanție, contestator și creditor?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Chemat în garanție: persoana chemată în proces de una dintre părți pentru a răspunde în locul ei sau alături de ea, dacă partea respectivă pierde procesul (acțiune în garanție). Contestator: persoana care a formulat o contestație. Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 15 octombrie 2026.