DEC FISH SRL
DEC FISH SRL: firmă în funcțiune din Sat Sinoie, Comuna Mihai Viteazu, Constanța, CUI 29501646. Cifră de afaceri 2025: 13.142 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 29501646
- Denumire
- DEC FISH SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2891|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.12.2011
- Sediu
- Str. ȘCOLII, nr. 22, Sat Sinoie, Comuna Mihai Viteazu, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 0311 Pescuitul maritim · rev. 2
- 0312 Pescuitul în ape dulci · rev. 2
- 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (27)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 5010 Transporturi maritime și costiere de pasageri · rev. 2
- 5030 Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare · rev. 2
- 5040 Transportul de marfă pe căi navigabile interioare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 13.142 lei (-19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,3 mil. lei · 2025 13,1 mii lei · maxim 2015 1,3 mil. lei · minim 2025 13,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 474,6 mii lei · 2025 −5,1 mii lei · maxim 2015 474,6 mii lei · minim 2025 −5,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 14 · 2018 2 · maxim 2015 14 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 13.142 lei | 16.325 lei | 19.496 lei | 45.668 lei | 16.320 lei | 22.477 lei | 20.848 lei | 47.277 lei | 346.103 lei | 879.615 lei | 1.291.602 lei |
| Venituri totale | 13.142 lei | 16.357 lei | 19.496 lei | 45.668 lei | 16.407 lei | 22.649 lei | 21.139 lei | 112.441 lei | 528.855 lei | 885.140 lei | 1.292.926 lei |
| Cheltuieli totale | 18.233 lei | 12.169 lei | 17.539 lei | 42.622 lei | 15.168 lei | 14.442 lei | 16.993 lei | 98.693 lei | 398.113 lei | 589.531 lei | 727.289 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 3.543 lei | 1.632 lei | 2.033 lei | 748 lei | 7.680 lei | 3.515 lei | 10.940 lei | 125.455 lei | 247.114 lei | 474.574 lei |
| Pierdere netă | 5.091 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -5.091 lei | 3.543 lei | 1.632 lei | 2.033 lei | 748 lei | 7.680 lei | 3.515 lei | 10.940 lei | 125.455 lei | 247.114 lei | 474.574 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 84.741 lei | 82.335 lei | 73.059 lei | 64.284 lei | 56.702 lei | 157.317 lei | 148.570 lei | 317.412 lei | 286.855 lei | 421.102 lei | 758.498 lei |
| Datorii | 34.124 lei | 26.548 lei | 20.815 lei | 13.672 lei | 8.123 lei | 9.486 lei | 8.420 lei | 180.777 lei | 161.160 lei | 169.537 lei | 199.829 lei |
| Capitaluri proprii | 50.617 lei | 55.787 lei | 52.244 lei | 50.612 lei | 48.579 lei | 147.831 lei | 140.150 lei | 136.635 lei | 125.695 lei | 251.565 lei | 558.669 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 10 | 14 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DEC FISH SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DEC FISH SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DEC FISH SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sinoie, Comuna Mihai Viteazu, județul Constanța (Str. ȘCOLII, nr. 22); numărul de înmatriculare e J|13|2891|2011, din 30.12.2011.
Ce cifră de afaceri a avut DEC FISH SRL în 2025?
13.142 lei, cu 19% sub 2024 (16.325 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.091 lei.
De unde vin datele despre DEC FISH SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.