QZINE CATERING SRL
QZINE CATERING SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 29479778. Cifră de afaceri 2025: 3.962.155 lei, 16 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 29479778
- Denumire
- QZINE CATERING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|15227|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.12.2011
- Sediu
- Str. CIREȘULUI, nr. 29, ap. 1, parter, biroul nr. 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
Arată toate (10)
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.962.155 lei (-18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,9 mil. lei · 2025 4 mil. lei · maxim 2018 6,2 mil. lei · minim 2020 1,4 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 52,1 mii lei · 2025 −541,5 mii lei · maxim 2022 1 mil. lei · minim 2025 −541,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 19 · 2025 16 · maxim 2020 37 · minim 2025 16.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.962.155 lei | 4.819.148 lei | 4.948.567 lei | 4.874.482 lei | 2.890.347 lei | 1.449.327 lei | 5.802.858 lei | 6.175.298 lei | 5.331.169 lei | 3.590.042 lei | 2.875.588 lei |
| Venituri totale | 4.107.636 lei | 4.958.661 lei | 4.994.665 lei | 5.245.298 lei | 3.942.760 lei | 1.956.567 lei | 5.843.779 lei | 6.241.198 lei | 5.354.729 lei | 3.600.551 lei | 2.902.499 lei |
| Cheltuieli totale | 4.649.116 lei | 4.925.881 lei | 4.605.706 lei | 4.162.757 lei | 3.499.126 lei | 2.441.791 lei | 4.796.397 lei | 5.350.814 lei | 4.724.309 lei | 3.025.923 lei | 2.831.679 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 13.483 lei | 347.179 lei | 1.035.125 lei | 415.635 lei | 0 lei | 951.051 lei | 842.649 lei | 579.906 lei | 471.928 lei | 52.060 lei |
| Pierdere netă | 541.480 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 529.993 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -541.480 lei | 13.483 lei | 347.179 lei | 1.035.125 lei | 415.635 lei | -529.993 lei | 951.051 lei | 842.649 lei | 579.906 lei | 471.928 lei | 52.060 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.464.546 lei | 1.898.666 lei | 1.424.999 lei | 1.757.119 lei | 2.286.173 lei | 1.905.645 lei | 2.589.260 lei | 2.250.018 lei | 1.602.879 lei | 1.029.948 lei | 460.609 lei |
| Datorii | 1.750.715 lei | 1.537.184 lei | 871.079 lei | 720.279 lei | 646.226 lei | 778.647 lei | 633.269 lei | 738.686 lei | 589.196 lei | 596.171 lei | 498.759 lei |
| Capitaluri proprii | -287.644 lei | 360.007 lei | 552.445 lei | 1.035.365 lei | 1.494.094 lei | 1.126.998 lei | 1.955.991 lei | 1.511.332 lei | 1.013.683 lei | 433.777 lei | -38.150 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 16 | 18 | 18 | 18 | 17 | 37 | 36 | 31 | 35 | 28 | 19 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este QZINE CATERING SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, QZINE CATERING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul QZINE CATERING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (Str. CIREȘULUI, nr. 29, ap. 1, parter, biroul nr. 1); numărul de înmatriculare e J|40|15227|2011, din 21.12.2011.
Ce cifră de afaceri a avut QZINE CATERING SRL în 2025?
3.962.155 lei, cu 18% sub 2024 (4.819.148 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 541.480 lei.
Câți salariați are QZINE CATERING SRL?
16 salariați în medie în 2025 (18 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre QZINE CATERING SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.