CROSO SOUTH EASTERN EUROPE SRL — dosare în instanță

Numele CROSO SOUTH EASTERN EUROPE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
12 decembrie 2025
Ultima activitate
11 octombrie 2026
Rol dominant
Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 29478730)

CUI
29478730
Denumire
CROSO SOUTH EASTERN EUROPE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|30|926|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.12.2011
Sediu
B-dul TRANSILVANIA, bl. 6, ap. 14, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Activități autorizate (CAEN)
  • 2442 Metalurgia aluminiului · rev. 3
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
  • 2562 Fabricarea articolelor de feronerie · rev. 3
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
Arată toate (17)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 8292 Activități de ambalare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.617.825 lei (+7% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,1 mil. lei · 2025 3,6 mil. lei · maxim 2021 3,8 mil. lei · minim 2015 2,1 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 145,5 mii lei · 2025 299,4 mii lei · maxim 2021 646 mii lei · minim 2015 145,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 3 · maxim 2015 3 · minim 2015 3.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă3.617.825 lei3.375.443 lei3.006.754 lei3.249.824 lei3.776.112 lei3.178.806 lei3.189.758 lei3.180.762 lei2.944.024 lei2.783.418 lei2.085.066 lei
Venituri totale3.640.007 lei3.433.381 lei3.116.942 lei3.304.220 lei3.794.335 lei3.156.299 lei3.184.470 lei3.181.591 lei2.939.291 lei2.764.815 lei2.137.444 lei
Cheltuieli totale3.268.034 lei2.958.548 lei2.535.477 lei2.865.655 lei3.117.792 lei2.733.455 lei2.716.654 lei2.813.143 lei2.688.904 lei2.483.127 lei1.966.710 lei
Rezultat
Profit net299.391 lei392.226 lei538.656 lei412.716 lei646.009 lei399.779 lei440.073 lei338.365 lei216.768 lei242.056 lei145.527 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net299.391 lei392.226 lei538.656 lei412.716 lei646.009 lei399.779 lei440.073 lei338.365 lei216.768 lei242.056 lei145.527 lei
Bilanț
Active totale2.701.291 lei2.834.403 lei2.929.076 lei2.821.168 lei2.619.774 lei1.860.229 lei1.431.770 lei1.552.158 lei1.508.982 lei1.211.228 lei1.058.582 lei
Datorii704.109 lei676.612 lei909.044 lei853.827 lei817.149 lei545.613 lei362.933 lei767.394 lei928.530 lei703.544 lei567.954 lei
Capitaluri proprii1.997.182 lei2.157.791 lei2.020.032 lei1.967.341 lei1.802.625 lei1.314.616 lei1.068.837 lei784.764 lei580.452 lei507.684 lei490.628 lei
Oameni
Număr mediu de salariați33333333333

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Reclamant: 1

Categorii de dosare

  • Contencios administrativ: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2025: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
2079/83/2025Tribunalul Satu MareContencios administrativ și fiscalFondReclamant

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare CROSO SOUTH EASTERN EUROPE SRL?

CROSO SOUTH EASTERN EUROPE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des CROSO SOUTH EASTERN EUROPE SRL?

Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă reclamant?

Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.