TÂRGOVIŞTE PREMIUM AUTO 2012 SRL — dosare în instanță
Numele TÂRGOVIŞTE PREMIUM AUTO 2012 SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 23 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 22 septembrie 2026
- Ultima activitate
- 23 septembrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 29475733)
- CUI
- 29475733
- Denumire
- TÂRGOVIȘTE PREMIUM AUTO 2012 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|830|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.12.2011
- Sediu
- ALEEA SINAIA, nr. 21-23, Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Arată toate (7)
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.518.904 lei (+31% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 811 mii lei · 2025 5,5 mil. lei · maxim 2025 5,5 mil. lei · minim 2015 811 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −56,2 mii lei · 2025 25,3 mii lei · maxim 2022 878,5 mii lei · minim 2015 −56,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 13 · 2025 15 · maxim 2023 16 · minim 2016 11.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.518.904 lei | 4.199.074 lei | 4.188.907 lei | 3.761.222 lei | 3.465.375 lei | 1.922.241 lei | 1.601.330 lei | 1.246.656 lei | 1.077.253 lei | 1.184.656 lei | 811.028 lei |
| Venituri totale | 5.574.538 lei | 4.258.000 lei | 4.223.544 lei | 3.861.832 lei | 3.298.454 lei | 1.947.995 lei | 1.713.540 lei | 1.413.505 lei | 1.087.239 lei | 1.794.508 lei | 814.662 lei |
| Cheltuieli totale | 5.512.967 lei | 4.199.087 lei | 3.683.142 lei | 2.956.929 lei | 3.143.653 lei | 1.940.653 lei | 1.710.344 lei | 1.332.707 lei | 1.070.143 lei | 1.076.215 lei | 870.907 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 25.266 lei | 30.069 lei | 489.115 lei | 878.516 lei | 126.442 lei | 6.130 lei | 2.555 lei | 67.455 lei | 7.389 lei | 714.438 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 56.245 lei |
| Rezultat net | 25.266 lei | 30.069 lei | 489.115 lei | 878.516 lei | 126.442 lei | 6.130 lei | 2.555 lei | 67.455 lei | 7.389 lei | 714.438 lei | -56.245 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.310.117 lei | 2.664.107 lei | 3.444.304 lei | 2.997.633 lei | 1.889.699 lei | 2.158.782 lei | 1.984.791 lei | 1.646.426 lei | 1.172.477 lei | 952.708 lei | 1.293.782 lei |
| Datorii | 1.429.519 lei | 1.605.849 lei | 1.932.170 lei | 1.865.915 lei | 1.636.497 lei | 1.872.021 lei | 1.704.160 lei | 1.368.350 lei | 1.161.556 lei | 949.276 lei | 2.004.788 lei |
| Capitaluri proprii | 880.598 lei | 1.058.258 lei | 1.512.134 lei | 1.131.718 lei | 253.202 lei | 286.761 lei | 280.631 lei | 278.076 lei | 10.921 lei | 3.432 lei | -711.006 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 15 | 13 | 16 | 15 | 11 | 11 | 15 | 13 | 12 | 11 | 13 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 7283/232/2026 | Judecătoria Găești | Civil | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare TÂRGOVIŞTE PREMIUM AUTO 2012 SRL?
TÂRGOVIŞTE PREMIUM AUTO 2012 SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 23 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des TÂRGOVIŞTE PREMIUM AUTO 2012 SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 06 octombrie 2026.