LEADER JOURNEY S.R.L.

LEADER JOURNEY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Argeș, CUI 29460678. Cifră de afaceri 2024: 261.913 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF

Registru

CUI
29460678
Denumire
LEADER JOURNEY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|1679|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.12.2011
Sediu
nr. 297, CAMERA NR.1, Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Arată toate (10)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
  • 9499 Activități ale altor organizații n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 261.913 lei (+27% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,7 mil. lei · 2024 261,9 mii lei · maxim 2017 2,8 mil. lei · minim 2022 195 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 33,3 mii lei · 2024 10,2 mii lei · maxim 2017 52,5 mii lei · minim 2023 −31,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2024 1 · maxim 2016 4 · minim 2020 1.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă261.913 lei205.778 lei195.027 lei848.942 lei1.423.262 lei1.332.456 lei1.357.162 lei2.755.932 lei2.487.467 lei1.654.079 lei
Venituri totale266.159 lei264.028 lei195.139 lei873.804 lei1.423.263 lei1.337.323 lei1.357.162 lei2.756.144 lei2.487.473 lei1.655.516 lei
Cheltuieli totale255.958 lei295.543 lei193.326 lei868.672 lei1.423.118 lei1.336.090 lei1.349.812 lei2.692.872 lei2.479.316 lei1.611.986 lei
Rezultat
Profit net10.201 lei0 lei1.555 lei4.345 lei145 lei762 lei4.012 lei52.543 lei5.863 lei33.334 lei
Pierdere netă0 lei31.515 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net10.201 lei-31.515 lei1.555 lei4.345 lei145 lei762 lei4.012 lei52.543 lei5.863 lei33.334 lei
Bilanț
Active totale124.239 lei114.417 lei163.720 lei71.318 lei185.654 lei173.084 lei153.132 lei231.447 lei267.956 lei240.556 lei
Datorii89.593 lei89.972 lei107.760 lei16.913 lei135.594 lei118.169 lei98.980 lei174.261 lei202.063 lei182.327 lei
Capitaluri proprii34.646 lei24.445 lei55.960 lei54.405 lei50.060 lei49.915 lei49.152 lei54.936 lei64.093 lei58.229 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111123243

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LEADER JOURNEY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LEADER JOURNEY S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul LEADER JOURNEY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, județul Argeș (nr. 297, CAMERA NR.1); numărul de înmatriculare e J|03|1679|2011, din 16.12.2011.

Ce cifră de afaceri a avut LEADER JOURNEY S.R.L. în 2024?

261.913 lei, cu 27% peste 2023 (205.778 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.201 lei.

Câți salariați are LEADER JOURNEY S.R.L.?

1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LEADER JOURNEY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.