RAMAR GLASS SRL
RAMAR GLASS SRL: firmă în funcțiune din Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu, CUI 29454463. Cifră de afaceri 2025: 970.431 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 29454463
- Denumire
- RAMAR GLASS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|1174|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.12.2011
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 439A, Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
- 2551 Acoperirea metalelor · rev. 3
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 3315 Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
Arată toate (8)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 970.431 lei (-33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 107,1 mii lei · 2025 970,4 mii lei · maxim 2018 2,3 mil. lei · minim 2015 107,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 58,5 mii lei · 2025 40,1 mii lei · maxim 2018 797,8 mii lei · minim 2020 18 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 5 · maxim 2018 17 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 970.431 lei | 1.445.694 lei | 1.449.339 lei | 1.290.714 lei | fără bilanț | 884.489 lei | 2.319.251 lei | 2.347.149 lei | 363.854 lei | 111.903 lei | 107.142 lei |
| Venituri totale | 1.311.450 lei | 1.445.903 lei | 1.341.243 lei | 1.414.238 lei | fără bilanț | 1.522.795 lei | 2.593.838 lei | 2.283.400 lei | 448.539 lei | 111.956 lei | 107.255 lei |
| Cheltuieli totale | 1.242.219 lei | 1.030.271 lei | 1.073.700 lei | 1.336.023 lei | fără bilanț | 1.495.956 lei | 2.160.892 lei | 1.462.099 lei | 367.120 lei | 45.599 lei | 45.502 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 40.088 lei | 386.230 lei | 253.304 lei | 65.506 lei | fără bilanț | 17.994 lei | 411.674 lei | 797.751 lei | 77.778 lei | 63.580 lei | 58.536 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 40.088 lei | 386.230 lei | 253.304 lei | 65.506 lei | fără bilanț | 17.994 lei | 411.674 lei | 797.751 lei | 77.778 lei | 63.580 lei | 58.536 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.251.948 lei | 3.198.829 lei | 1.700.278 lei | 1.912.242 lei | fără bilanț | 2.962.542 lei | 2.928.732 lei | 1.970.069 lei | 1.215.618 lei | 334.026 lei | 276.762 lei |
| Datorii | 1.605.827 lei | 2.092.796 lei | 971.193 lei | 1.210.525 lei | fără bilanț | 1.728.404 lei | 1.441.475 lei | 894.586 lei | 937.886 lei | 134.072 lei | 140.388 lei |
| Capitaluri proprii | 646.121 lei | 1.106.033 lei | 729.085 lei | 701.717 lei | fără bilanț | 1.234.138 lei | 1.487.257 lei | 1.075.483 lei | 277.732 lei | 199.954 lei | 136.374 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 7 | 6 | 6 | fără bilanț | 12 | 15 | 17 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RAMAR GLASS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RAMAR GLASS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RAMAR GLASS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Brateiu, Comuna Brateiu, județul Sibiu (PRINCIPALĂ, nr. 439A); numărul de înmatriculare e J|32|1174|2011, din 14.12.2011.
Ce cifră de afaceri a avut RAMAR GLASS SRL în 2025?
970.431 lei, cu 33% sub 2024 (1.445.694 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 40.088 lei.
Câți salariați are RAMAR GLASS SRL?
5 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RAMAR GLASS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.