KROMATIKA END S.R.L.
KROMATIKA END S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Carei, Satu Mare, CUI 29316452. Cifră de afaceri 2025: 275.975 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 29316452
- Denumire
- KROMATIKA END S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|843|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.11.2011
- Sediu
- ARMATEI ROMÂNE, nr. 35, Municipiul Carei, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Arată toate (9)
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 275.975 lei (+40% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 116,8 mii lei · 2025 276 mii lei · maxim 2025 276 mii lei · minim 2021 5,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 13 mii lei · 2025 9,8 mii lei · maxim 2017 16,3 mii lei · minim 2024 −7,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2019 2 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 275.975 lei | 197.305 lei | 68.569 lei | — | 5.335 lei | 50.203 lei | 107.806 lei | 76.584 lei | 79.512 lei | 77.623 lei | 116.844 lei |
| Venituri totale | 276.013 lei | 197.307 lei | 68.569 lei | 0 lei | 6.335 lei | 50.203 lei | 107.806 lei | 78.632 lei | 79.504 lei | 77.623 lei | 116.851 lei |
| Cheltuieli totale | 264.152 lei | 205.228 lei | 76.184 lei | 3.707 lei | 5.555 lei | 46.679 lei | 110.809 lei | 68.515 lei | 61.560 lei | 62.670 lei | 100.387 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 9.756 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 590 lei | 2.014 lei | 0 lei | 9.241 lei | 16.272 lei | 13.373 lei | 12.958 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 7.921 lei | 7.615 lei | 3.782 lei | 0 lei | 0 lei | 4.825 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 9.756 lei | -7.921 lei | -7.615 lei | -3.782 lei | 590 lei | 2.014 lei | -4.825 lei | 9.241 lei | 16.272 lei | 13.373 lei | 12.958 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 77.967 lei | 63.814 lei | 21.397 lei | — | 5.037 lei | 13.837 lei | 12.197 lei | 18.247 lei | 10.593 lei | 4.246 lei | 2.667 lei |
| Datorii | 86.810 lei | 82.413 lei | 32.075 lei | 3.063 lei | 4.318 lei | 13.708 lei | 14.253 lei | 15.479 lei | 17.066 lei | 26.990 lei | 38.784 lei |
| Capitaluri proprii | -8.843 lei | -18.599 lei | -10.678 lei | -3.063 lei | 719 lei | 129 lei | -2.056 lei | 2.768 lei | -6.473 lei | -22.744 lei | -36.117 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KROMATIKA END S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, KROMATIKA END S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul KROMATIKA END S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Carei, județul Satu Mare (ARMATEI ROMÂNE, nr. 35); numărul de înmatriculare e J|30|843|2011, din 08.11.2011.
Ce cifră de afaceri a avut KROMATIKA END S.R.L. în 2025?
275.975 lei, cu 40% peste 2024 (197.305 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.756 lei.
Câți salariați are KROMATIKA END S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre KROMATIKA END S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.