COFETARIA COLLAGE SRL — dosare în instanță
Numele COFETARIA COLLAGE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 31 octombrie 2025
- Ultima activitate
- 29 septembrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 29235293)
- CUI
- 29235293
- Denumire
- COFETĂRIA COLLAGE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2344|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.10.2011
- Sediu
- RĂCHITAȘI, nr. 69, et. P, constructia C1, spatiu comercial, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 3
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
- 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (10)
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.933.497 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,1 mil. lei · 2025 3,9 mil. lei · maxim 2024 4 mil. lei · minim 2015 1,1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 252 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2022 2 mil. lei · minim 2015 252 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 12 · 2025 15 · maxim 2024 15 · minim 2016 11.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.933.497 lei | 3.979.119 lei | 3.937.009 lei | 3.945.536 lei | 3.309.009 lei | 2.769.971 lei | 3.094.252 lei | 2.408.224 lei | 1.820.659 lei | 1.515.035 lei | 1.125.030 lei |
| Venituri totale | 5.842.147 lei | 6.284.640 lei | 6.246.973 lei | 5.249.771 lei | 4.247.827 lei | 5.042.373 lei | 5.480.250 lei | 4.125.085 lei | 3.059.613 lei | 2.498.385 lei | 1.863.273 lei |
| Cheltuieli totale | 4.532.682 lei | 4.801.439 lei | 4.292.759 lei | 3.206.840 lei | 2.613.606 lei | 3.720.663 lei | 3.908.159 lei | 3.166.688 lei | 2.375.840 lei | 1.947.074 lei | 1.562.761 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.125.092 lei | 1.287.342 lei | 1.816.293 lei | 2.007.115 lei | 1.605.965 lei | 1.302.341 lei | 1.541.120 lei | 934.323 lei | 666.540 lei | 474.790 lei | 252.038 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.125.092 lei | 1.287.342 lei | 1.816.293 lei | 2.007.115 lei | 1.605.965 lei | 1.302.341 lei | 1.541.120 lei | 934.323 lei | 666.540 lei | 474.790 lei | 252.038 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.641.875 lei | 3.698.054 lei | 3.638.326 lei | 2.356.880 lei | 2.946.629 lei | 3.929.026 lei | 3.413.016 lei | 2.448.470 lei | 1.283.065 lei | 639.572 lei | 420.906 lei |
| Datorii | 364.977 lei | 323.136 lei | 153.751 lei | 138.598 lei | 132.332 lei | 740.705 lei | 104.948 lei | 79.327 lei | 69.765 lei | 62.812 lei | 74.296 lei |
| Capitaluri proprii | 3.276.898 lei | 3.374.918 lei | 3.484.575 lei | 2.218.282 lei | 2.792.746 lei | 3.086.781 lei | 3.126.538 lei | 2.107.623 lei | 1.213.300 lei | 576.760 lei | 346.610 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 15 | 15 | 14 | 12 | 13 | 12 | 14 | 12 | 12 | 11 | 12 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 33705/212/2025 | Judecătoria Constanța | Civil | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare COFETARIA COLLAGE SRL?
COFETARIA COLLAGE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des COFETARIA COLLAGE SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 08 octombrie 2026.