ALLURE SPA SRL — dosare în instanță
Numele ALLURE SPA SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 24 mai 2023
- Ultima activitate
- 29 septembrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 2 din 3 dosare cu calitate cunoscută (67%)
Din registrul firmelor (CUI 29125630)
- CUI
- 29125630
- Denumire
- ALLURE SPA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|858|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.09.2011
- Sediu
- Str. GĂRII, nr. 10, Municipiul Rădăuți, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 254.182 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 113,5 mii lei · 2025 254,2 mii lei · maxim 2023 265,5 mii lei · minim 2015 113,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 14,1 mii lei · 2025 24,3 mii lei · maxim 2019 57,6 mii lei · minim 2022 73 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 3 · maxim 2020 5 · minim 2019 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 254.182 lei | 224.802 lei | 265.524 lei | 211.943 lei | 254.923 lei | 227.041 lei | 238.180 lei | 221.310 lei | 206.767 lei | 173.101 lei | 113.470 lei |
| Venituri totale | 275.410 lei | 230.574 lei | 265.524 lei | 212.843 lei | 269.059 lei | 245.954 lei | 244.389 lei | 229.692 lei | 210.587 lei | 180.674 lei | 123.493 lei |
| Cheltuieli totale | 248.893 lei | 227.168 lei | 262.442 lei | 210.964 lei | 265.617 lei | 243.554 lei | 184.774 lei | 201.354 lei | 188.093 lei | 142.181 lei | 105.866 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 24.255 lei | 1.383 lei | 693 lei | 73 lei | 1.021 lei | 270 lei | 57.589 lei | 26.098 lei | 20.388 lei | 36.686 lei | 14.137 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 24.255 lei | 1.383 lei | 693 lei | 73 lei | 1.021 lei | 270 lei | 57.589 lei | 26.098 lei | 20.388 lei | 36.686 lei | 14.137 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.545.541 lei | 1.515.183 lei | 1.513.961 lei | 1.522.521 lei | 965.749 lei | 26.286 lei | 77.886 lei | 58.337 lei | 55.800 lei | 44.461 lei | 11.673 lei |
| Datorii | 565.880 lei | 559.777 lei | 559.938 lei | 569.191 lei | 12.493 lei | 13.187 lei | 20.057 lei | 7.953 lei | 9.514 lei | 6.562 lei | 10.460 lei |
| Capitaluri proprii | 40.524 lei | 16.269 lei | 14.886 lei | 14.193 lei | 14.119 lei | 13.099 lei | 57.829 lei | 50.384 lei | 46.286 lei | 37.899 lei | 1.213 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 2
- Recurent Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 3
Stadii procesuale
- Fond: 2
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 596/86/2023/a1 | Curtea de Apel Suceava | Contencios administrativ și fiscal | Recurs | Recurent Reclamant |
| 2865/86/2026 | Tribunalul Suceava | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
| 2253/86/2026 | Tribunalul Suceava | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ALLURE SPA SRL?
ALLURE SPA SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des ALLURE SPA SRL?
Cel mai des la Tribunalul Suceava (2) și Curtea de Apel Suceava (1).
În ce calitate apare cel mai des ALLURE SPA SRL?
Cel mai des ca reclamant (2 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant și recurent?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată. Recurent: partea care a declarat recurs împotriva unei hotărâri.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.